Аккорд-тур
Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 
З метою поліпшення сервісу, прохання повідомити причину закриття (відмови) від функції "Забронюємо!"..
Будемо дуже вдячні за Ваш внесок у розвиток функції..
OK
Запитуйте...
Запитуйте...
Підберемо тур!
Підберемо тур!
Забронюємо!
Забронюємо!
Де купити тур?
Де купити тур?
Туристам

Ласкаво просимо! 

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до офіційного сайту "АККОРД-ТУР".
Для компанії велика честь використати увесь наш досвід і знання на благо Вашого відпочинку.


Як швидко орієнтуватися на нашому сайті?
Для самостійного вибору туру, є рубрики "Наші пропозиції", "Країни" і "Підбір туру".

Зупинивши свій вибір
на вподобаному турі, Ви можете:
 Залишити запит на Турбіржі.
Турбіржа – це проект, який створений для Вас, наші дорогі друзі. Тут Ви зможете отримати професійну і, сподіваємося, оперативну відповідь від туристичного агентства. Це живе спілкування двох сторін - потенційного клієнта і можливого продавця туру.
Чи зайти на сторіночку "Де купити тур?" і підібрати з числа наших активних партнерів туристичну компанію, яка максимально зручно розташована до місця Вашого проживання.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що компанія "АККОРД-ТУР" займається виключно організацією і обслуговуванням турів, а придбати путівку, що зацікавила вас, можна тільки у наших партнерів - туристичних фірм, розташованих у Вашому місті або області. Специфіка нашої роботи така, що ми не працюємо безпосередньо з туристами, тому усі виникаючі питання адресуйте тільки турфірмі, на якій Ви зупинили свій вибір.


При виборі туру.
Для Вас у нас є постійно діючі розіграші цінних подарунків і подарункових сертифікатів.

Будьте з нами на одній ноті - відпочивайте і робіть собі приємні подарунки!

Виїзд і сам тур.
• Виїзди з Львова, Києва і Одеси, а також приєднання в містах по маршруту.
• Комфортне місце виїзду і прибуття у Львові - наш Термінал А з усіма зручностями для туриста: безкоштовний WI - FI, велика санітарна зона і зона очікування, зарядки для телефонів і гаджетів, магазин, кафе, ресторан, готель, дитяча кімната. Безкоштовний груповий трансфер на Термінал А.
• Якщо Ви прибуваєте на день раніше початку туру або хочете затриматися в нашому гостинному місті по завершенні туру - для Вас наші "Нотки Комфорту" – розміщення в готелі в центральній частині міста і на Терміналі А, а також індивідуальні екскурсії і трансфер.
• В турі з Вами працюють тільки позитивні, освічені і організовані керівники груп, які пройшли відповідне навчання. Все наші супроводжуючі закінчили курси надання першої медичної допомоги і мають відповідні сертифікати.


Після туру.
Зверніть увагу на розділ "Відгуки", розташований в рубриці "Туристам".
Повернувшись з одного з наших турів, Ви зможете поділитися з іншими мандрівниками і співробітниками нашої компанії своїми враженнями про тур, викласти свої фотографії, залишити побажання попутникам, гідам, керівникові групи і водіям. І врахуйте - кожна Ваша думка і навіть критика украй важливі нам для подальшого поліпшення якості послуг, що надаються компанією.
У Вас є можливість виграти сертифікат від нашої компанії, написавши Відгук по своєму туру і взявши участь в розіграші подорожі - проводиться кожен місяць, квартал, рік.


У 2015, 2016 і 2017 роках ми отримали, завдяки Вам, нагороду - "Вибір року 2015", "Вибір року 2016", і "Вибір року 2017"!
Ми говоримо Вам: "Спасибі"! І запрошуємо в тури з нами.
У нас багато новинок і давно перевірених і улюблених вами турів!

З повагою, Ваш Аккорд-тур!

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: