Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував ...

Казка чарівливих гір!!! (Новорічний тур)

Днів: 6
Одеса - Ізмаїл – Сіная - Бухарест  - Сібіу  – Сігішоара - Одеса
Румунія
Назад
Всі дати
регулярного туру
Вперед

!!! У вартості туру екскурсії по столиці Румунії Бухаресту, першій столиці Трансільванії - місту Сібіу і батьківщині графа Дракули - Сігішоарі !!!

Зустріч Нового року в Бухаресті!

День 1.

Одеса

Виїзд з Одеси.
Перетин кордонів. Нічний переїзд в Румунію.

День 2.

Бухарест

 Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Навпроти цього місця знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.
Поселення в готель. Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест День 2 - Бухарест День 2 - Бухарест  

Вітаємо з Новим 2019 роком!!!

День 3.

Брашов - Ришнов

 Сніданок. Вільний день. Усім бажаючим пропонуємо відвідати – місто Брашов, фортецю Ришнов і Замок Дракули (36€/30€+вх. квиток). Переїзд у Брашов. Нас чекає незабутня екскурсія по «Румунському Зальцбургу» - місту Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу і романського стилів, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупиняється час. Вільний час. Переїзд в Ришнов. Могутня селянська фортеця - Ришнов, побудована на крутій скелі протягом майже триста років, вона служила для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила усі споруди необхідні для побуту і життєдіяльності: церкву, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старовинного міста з вузькими вуличками й одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь.… Переїзд у Бран. У величезній долині, на краєчку могутньої скелі, здіймається неприступний та зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут... Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дуже страшна... І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися красиво! Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Повернення в Бухарест. Ночівля в готелі.

День 3 - Брашов - Ришнов День 3 - Брашов - Ришнов День 3 - Брашов - Ришнов  
День 4.

Сібіу - Алба-Юлія - Фагараш

 Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд в Сібіу. Сьогодні ми відвідаємо першу столицю Трансільванії - місто Сібіу. Місто просто створене для пішоходів, вся територія міста поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому вздовж вулиць, мощених бруківкою, ви побачите барвисті будинки, огороджені міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибіна. Вільний час.
У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати місто і королівську резиденцію Фегераш (16€/13€). 700 років тому за наказом угорського принца Ладіслава Кана на південному-сході Трансільванії була побудована фортеця з замком всередині неї, споруда отримала назву «Фегераш». Довгий час фортеця служила резиденцією валаських государів, в тому числі Влада Цепеша (Дракули) і Міхая Хороброго (важливо: резиденція Фагараш закрита першого січня, знайомство з нею зовні). Повернення в Сібіу. Переїзд в Алба Юлію. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Сібіу - Алба-Юлія - Фагараш День 4 - Сібіу - Алба-Юлія - Фагараш День 4 - Сібіу - Алба-Юлія - Фагараш  
День 5.

Сігішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Вранці всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію по фортеці Алба Юлія і замоку Корвінів (36€/21€ + вх. квиток). Алба Юлія - одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і Форту Алба Кароліна побудованого під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара, велично підноситься неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок прекрасно підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Важливо:  оглядова екскурсія Алба Юлії і замку Корвінів, без входу у середину. Повернення в Алба Юлію. 
Переїзд на батьківщину графа Дракули - в Сігішоару... У долині річки Тирнава Маре зберігся одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста Сігішоара є Вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є що подивитися цінителям старовини і любителям легенд. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:
Стара саксонська фортеця Рупя (18€/16€ + вх.квиток) була побудована як притулок, у часи татарських і турецьких набігів на величезній базальтової скелі. Турки все таки свого добиваються - розграбували фортецю в першій половині 15 століття. До 2013 року фортеця була на тривалій реконструкції, на яку були витрачені немаленькі гроші (близько 6 млн. євро). Отримавши нове життя, фортеця сьогодні поправу заслуговує уваги. Виїзд на Україну. Нічний переїзд по території Румунії.

День 5 - Сігішоара День 5 - Сігішоара   День 5 - Сігішоара
День 6.

Одеса

 Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) у Одесу в 10:00.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру до 01.12.18 штраф – 30% від вартості туру.
• При відмові від туру до 10.12.18 штраф – 60% від вартості туру.
• При відмові від туру 11.12.2018 чи пізніше штраф – 100% від вартості туру.
*Консульський збір, Колцентр і вартість Візової підтримки НЕ повертаються.

УВАГА!
Для новорічних турів діють інші умови гарантійного платежу від невиїзду,
Гарантійний платіж від невиїзду по турах що припадають на Новий Рік складає ~nogo-price~ і дозволяє відмовитись від туру з позначкою НР не пізніше ніж за 72 години до початку такого туру без штрафів. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі, що припадає на Новий Рік пізніше, ніж за 72 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Румунії - 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається!
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
  
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: