Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Гори. Світ, який проникає в тебе і назавжди змінює...
Сон наяву, відчуття нескінченності часу і миті існування...
Інший світ, інша планета - світ, де все постійно змінюється і незмінне століттями...

Подорож в Трансільванію…

Днів: 5
Львів – Ботар - Бая Маре - Сігішоара – Сібіу – Алба Юлія – Хунедоара – Бухарест – Сіная – Бран – Онешті – Чернівці – Тернопіль – Львів
Румунія
Назад
Всі дати
регулярного туру
Вперед

!!! Тур без нічних переїздів !!!

!!! У вартості туру екскурсії "Перлиною Трансільванії" - містом Сігішоара, столицею Румунії - Бухарестом і „Румунським Зальцбургом” – містом Брашов!!!

Зустріч Нового року в Бухаресті!!!

День 1.

Львів - Мукачево

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Мукачево День 1 - Львів - Мукачево День 1 - Львів - Мукачево
День 2.

Сігішоара - Сібіу

 Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування соляної шахти Турда (трансфер 16€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Сігішоару. В долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд. Вільний час.
Переїзд в Сібіу. Поселення в готель. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Вечірня екскурсія першою столицею Трансільванії – містом Сібіу (23€/18€). Місто просто створене для пішоходів, вся його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому уздовж вулиць, мощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені значними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибіна.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Сігішоара - Сібіу День 2 - Сігішоара - Сібіу День 2 - Сігішоара - Сібіу День 2 - Сігішоара - Сібіу
День 3.

Алба-Юлія - Бухарест

 Сніданок. Вільний час в Сібіу. У першій половині дня усім бажаючим пропонуємо відвідати факультативну екскурсію до фортеці Алба Юлія і замку Корвінів (38€/23€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3-х фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових главам про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Повернення в Сібіу. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.
Сьогодні нас чекає екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Поселення в готелі. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (18€+вх. квиток). У комплексі є 8-м басейнів з термальною водою багатою мінеральними солями, 3-и ароматерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.
                                                           Вітаємо з Новим 2019 роком!!!

День 3 - Алба-Юлія - Бухарест День 3 - Алба-Юлія - Бухарест День 3 - Алба-Юлія - Бухарест День 3 - Алба-Юлія - Бухарест
День 4.

Бран - Бухарест - Синая - Онешті

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Сіная. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії, одному із найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш» (18€/13), шедевру архітектури і мистецтва (важливо: палац Пелеш не працює першого січня, знайомство з замком зовні).
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули» (23€/16€+вх. квиток). Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким… Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами...
Доповнити колекцію відвідуваних замків в цей день Фортеця Ришнів (18€/16€+вх. квиток) – могутнє селянське укріплення, побудоване на крутій скелі протягом майже трьохсот років, з 14 по 17 століття, для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця, як місто в мініатюрі, мала всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці створюється ілюзія невеличкого середньовічного містечка, з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається чудова панорама на гірський масив Бучеджь. Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (13/10€). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховано в них?
Переїзд в Брашов. На десерт – екскурсія "Румунським Зальцбургом" – містом Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час.  Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Бран - Бухарест - Синая - Онешті День 4 - Бран - Бухарест - Синая - Онешті День 4 - Бран - Бухарест - Синая - Онешті День 4 - Бран - Бухарест - Синая - Онешті
День 5.

Чернівці - Тернопіль - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 15:00, в Тернопіль - 19:00, до Львова - 22:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського залізничного вокзалу орієнтовно в 23:00.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру до 01.12.18 штраф – 30% від вартості туру.
• При відмові від туру до 10.12.18 штраф – 60% від вартості туру.
• При відмові від туру 11.12.2018 чи пізніше штраф – 100% від вартості туру.
*Консульський збір, Колцентр і вартість Візової підтримки НЕ повертаються.

УВАГА!
Для новорічних турів діють інші умови гарантійного платежу від невиїзду,
Гарантійний платіж від невиїзду по турах що припадають на Новий Рік складає ~nogo-price~ і дозволяє відмовитись від туру з позначкою НР не пізніше ніж за 72 години до початку такого туру без штрафів. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі, що припадає на Новий Рік пізніше, ніж за 72 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.
Додатково оплачується:
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:
консульський збір 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).

Важливо:
• Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка, Львів - Рясне Руська);
Стрий – заправка OKKO (вул. Галицька, 10);
Мукачево – заправка OKKO (вул. Лавківська, 1-В);
Чернівці – головний залізничний вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом в вокзал);
Тернопіль (висадка) – головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 1).
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі та в автобусі.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: