Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Проживання в готелях Попрад

Днів: від 1
Попрад
Словаччина

Попрад - місто на півночі Словаччини , розташоване на південь від Високих Татр, біля їх підніжжя, і є головним входом на популярний туристичний регіон , що розташувався на схилах цього гірського масиву. У Попраді знаходиться аеропорт, один з найважливіших у Словаччині, самий високогірний в Європі, обслуговуючий , в основному , чартерні рейси внутрішніх і міжнародних авіаліній. Звідси ж , з Попрада, йдуть лінії вузькоколійних залізниць, що доставляють туристів на курорти Високих Татр - Штрбське Плесо, Старий Смоковець, Татранська Ломниця, в гірськолижний центр Ясна.
Сучасний Попрад виник шляхом об'єднання кількох поселень історичної області Спиш, на території якої і розташовується Попрад. Одне з них, Спішська Слобода, є одним з найбільш добре збережених історичних поселень Словаччини, головний орієнтир у якому - красива церква Св. Георгія.
Після проведеної в 1990-х роках реконструкції Попрад покращав і обзавівся новими, сучасними будівлями - наприклад, спортивним залом Арена і оновленим Будинком Культури. Історичний центр міста зосереджений біля Скверу Св. Егідіуса, навколо якого вишикувалися будинку 18-19 століть. Із сучасних пам'яток Попрада особливо виділяється аквапарк «Aquacity», що користується популярністю у всіх, хто приїжджає відпочивати в Високі Татри.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в обраному готелі з вказаним типом харчування;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Транспортне обслуговування (переліт, проїзд, трансфер)
• Візова підтримка + страховка - 25 € / особа
• Консульський збір - 35 € / особа
• Особисті витрати і сувеніри
• Курортний збір (оплачується на пряму в готелі при виселенні).

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: