+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Перлина моя - тебе одну шукав!
Є ти на Білому Світі і я про це знав!

Моя перлинка - Хорватія!!!

Днів: 9
Курорт: Сплит
Львів – Мукачеве – Тімішоара (1 ніч) – Мостар (1 ніч) – Спліт (5 ночей) – Белград (1 ніч) – Мукачево – Львів
Боснія і Герцеговина
Румунія
Сербія
Хорватія

!!!ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Тімішоарі, Спліту і Белграду!!!


Можливість відвідати: Мостар і Меджугор'є в Боснії і Герцеговині, водоспади Кравица і Крка, Дубровник и Трогір в Хорватії!!!

День 1.

Львів - Мукачево - Тімішоара

 Для туристів, які прибувають на Львівський з.д. вокзал - трансфер на Термінал «А».
Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачеве (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Тімішоару. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2.

Тімішоара - Мостар

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія по місту з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтеся - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравому культурному житті. Часто місто називають «маленьким Віднем», круглий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів.
Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію по Мостару (13€/10€). Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним із самих популярних туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати із Старого Мосту, що був побудований у XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць. Повернення в готель.
Всіх бажаючих запрошуємо на смачну вечерю в кращих боснійських традиціях (21/18€). Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2 - Тімішоара - Мостар День 2 - Тімішоара - Мостар День 2 - Тімішоара - Мостар День 2 - Тімішоара - Мостар
День 3.

Меджугорє - Благай - Кравіца - Спліт

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Меджугор'є (36€/30€) - священне місце, яке збирає безліч людей з глибокою вірою і бажанням знайти мир у своїй душі і серці... Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей з'явилася Свята Діва Марія, на наступний день четверо людей бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань у цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей взяли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям.
Благай і Кравіца (36€/30€). На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговини. Перший на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам'яткою текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це мав бути куточок, наповнений гармонією, і, в той же час, - затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаю біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Переїзд у Спліт.
Нас зустрічає серце Далмації - місто Спліт. Спліт відрізняє особлива атмосфера і яскравий колорит. Сучасність тут гармонійно поєднується із 17-віковою історією, наповненою драматичними подіями і несе в собі сліди самих різних цивілізацій, за час існування Спліт належав римлянам, візантійцям, слов'янам, Венеціанській республіці, Франції та Австрії. Нові будинки тут сусідять зі старовинними будівлями XV-XIX століть, що втілюють різні архітектурні стилі, а вітрини сучасних магазинів виходять на стародавні міські вулиці. Поселення в готель (на околиці міста Спліт). Проїзд у Спліт на громадському транспорті (квиток оплачується додатково - самостійно). Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - Меджугорє - Благай - Кравіца - Спліт День 3 - Меджугорє - Благай - Кравіца - Спліт День 3 - Меджугорє - Благай - Кравіца - Спліт День 3 - Меджугорє - Благай - Кравіца - Спліт
День 4 - 7.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера

 Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
Дубровник (46€/38€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками.
Національний парк Крка (46€/36€+вх. квиток) - це сім дивовижно гарних і ласкавих водоспадів, розташованих уздовж однієї з найпрекрасніших річок в Хорватії - Крка. Найбільшим серед них визнано водоспад Скрадінській бук, його висота досягає 46 метрів. Поряд з водоспадами, цей національний парк відрізняється численними печерами та багатством і різноманітністю флори і фауни. Красу Крка треба побачити своїми очима, подихати чистим повітрям, зробити надзвичайно гарні фотографії і черговий раз задуматись над питанням, як таку красу могла створити природа.
«Краса Хорватії, Плітвіцькі озера» (55€/46€+вх. квиток). Сьогодні нам належить знайомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера". Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком подарує незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади і прості струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна... і в той же час абсолютно прозора.

День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера

• Трогір (21€/16€) - це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою ширше від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а заплутані в лабіринт вулички «старого міста» і зовсім роблять Трогір несхожим на жодне з міст хорватського узбережжя. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера День 4 - 7 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Плітвіцкие озера  

День 8.

Спліт - Белград

 Сніданок. Виселення з готелю. Переезд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, який по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтеся - Белград. Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Поселення в готелі. Вільний час. 
Вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартра, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербської кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... чудового настрою... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 День 8 - Спліт - Белград День 8 - Спліт - Белград  День 8 - Спліт - Белград  День 8 - Спліт - Белград 
День 9.

Белград - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 19:00, до Львова - 01:00.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал орієнтовно 01:30.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• Груповий страховий поліс(в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково);
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Три екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачується:

• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• консульський збір 35€
(крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Місця збору та посадки / висадки туристів по маршруту:
Львів - головний ж/д вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг - праворуч від головного входу, за сквером);
Мукачеве – заправка OKKO (вул. Лавківская, 1-в, об'їзна дорозі міста);
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: