UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1190
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

286
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 05.12.22
1€ = 41.86 грн.
1$ = 41.86 грн.
1€ = 1.12 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

6929
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Отак-от просто закохатися у гори,
А потім все життя любити їх
Смереки із ялицями в покорі
А на віддалених вершинах тане сніг.

Вище неба:
відпочинок у Доломітових Альпах Італії

Днів: 6, без нічних переїздів, екскурсій у вартості туру: 1
Львів – Краків – Зальцбург – Доломітові Альпи – Больцано – оз.Мольвено – оз.Браєс – оз.Мізуріна – Ріва-дель-Гарда – Тренто – Будапешт – Львів 
Італія
Австрія
Польща
Угорщина
Чехія
Назад

Грудень '22

  11 06:00   17 06:00   24 06:00 НР 29 06:18

Січень '23

  3 07:30   10 07:30   21 06:00   28 06:00

Лютий '23

  4 06:00   9 06:00   17 06:00   25 06:00

Березень '23

  2 06:00   7 07:30   24 06:00   31 06:00

Квітень '23

  5 06:00   15 06:00   28 06:00

Травень '23

  5 06:00   13 06:00   28 06:00

Червень '23

  4 06:00   10 06:00   17 06:00   29 07:30

Липень '23

  9 07:30   15 04:00   22 07:30

Серпень '23

  3 06:00   13 06:00   18 07:30   26 06:00

Вересень '23

  2 07:30   10 06:00   23 06:00   28 06:00

Жовтень '23

  15 06:00   21 04:00   28 04:00
Вперед
Важливо! Змінювати дату туру, чи навіть сам тур, можна в будь-який зручний для Вас час, навіть за день до туру. Вдалого вибору! (стосується тільки автобусних турів компанії Аккорд-тур)

БЕЗ нічних переїздів!
3 ночі в Доломітових Альпах!

Можливість відвідати унікальні куточки недоторканої природи:
озера Браєс, Мольвено, Мізуріна

День 1.

КраківЛьвівБрно

Виїзд в тур відбувається із Львівського залізничного вокзалу. Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. При наявність часу пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:

Магічний Краків

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: "Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!".
Магічний Краків
Поселення у готель по маршруту.
День 1 - Краків – Львів – Брно
День 1 - Краків – Львів – Брно
День 1 - Краків – Львів – Брно
День 1 - Краків – Львів – Брно
День 2.

ЗальцбургДоломітові Альпи

Сніданок. Переїзд в Австрію.
Екскурсія

Зальцбург з насолодою

(входить у вартість туру)
Сьогодні нас зустрічає музична Австрія, краса, чарівність, велич якої разом з гостинним народом створює прекрасну атмосферу для душі. Гармонія між чарівним ландшафтом і вишуканою архітектурою робить Зальцбург одним із найпрекрасніших міст світу. Родина Моцарта, фестивалів і бароко зі своїми вузькими кривими вуличками, середньовічними внутрішніми двориками і чудовими фонтанами, безсумнівно, залишить яскраве і незабутнє враження. 
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Фортеця Хоензальцбург

(Дорослий: 21€ / Діти: 21€)
Пропонуємо піднятися на найдавнішу пам'ятку Зальцбурга і яскравий приклад середньовічної архітектури - фортецю Хоензальцбург. Це один з найкрасивіших і добре збережених замків, розташованих в центрі Європи, який був зведений ще в 1077 році.

Гарно і весело

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Сезонна екскурсія. Відвідування заміського палацу Хельбрунн із всесвітньовідомим каскадом потішних фонтанів. Тут практично в первозданному вигляді постає все те, що колись тут тішило серця архиєпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничі гроти, фігури, які рухаються за допомогою води, велика кількість фонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіваніших куточках парку. Красиво і весело!

Сіль - біле золото Зальцбурга

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Ми відвідаємо соляну печеру Бад Дюррнберг, де видобуток солі вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, з'їдемо на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг своїм основним джерелом прибутку.

Августинська пивоварня

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Рекомендуємо побувати у найбільшій пивоварні у країні! Окрім клопотів про спасіння душ віруючих, монахи займались продуктами харчування і варили найсмачніше пиво.
Поселення в готелі в Доломітових Альпах.
День 2 - Зальцбург – Доломітові Альпи
День 2 - Зальцбург – Доломітові Альпи
День 2 - Зальцбург – Доломітові Альпи
День 2 - Зальцбург – Доломітові Альпи
День 3.

Відпочинок у Доломітових АльпахБольцаноозеро Мольвено

Сніданок.
Краса, при погляді на яку залишається тільки затамувати подих і не рухатися. Доломітові Альпи притягують мандрівників, спортсменів, фотографів і просто закоханих в гори з усього світу. Природа створила всі найкращі умови, щоб Доломіти були ідеальним місцем для відпочинку. Завдяки тому, що вони знаходяться на південній стороні Альп, тут особливо м'який клімат, який надійно захищений горами від холодних вітрів з півночі. За статистикою, кожні 8 з 10 днів є сонячними, що робить відпочинок в горах особливо яскравим і незабутнім.
Відпочинок у Доломітових Альпах. Для бажаючих:

Больцано — місто контрастів + озеро Мольвено

(Дорослий: 38€ / Діти: 38€)
Столиця автономної провінції Південний Тіроль, - процвітаюче і одне з найкрасивіших міст в альпійському регіоні. Тут «зустрілися, закохалися і живуть» разом німецька та італійська культури, лаконічно доповнюючи одна одну, через суворі традиції тірольсько-німецьких предків і середземноморської душі найкреативнішої нації світу - італійців. Чи так це? Відповідь на це питання ви знайдете на оглядовій екскурсії, яка порадує вас, здивує і залишиться надовго у вашій пам'яті. Далі нас чекає невеликий переїзд на озеро Мольвено.
Мольвено - це альпійське озеро природного походження, яке в 2018 році через якість води, пляжу і сервісу було проголошено найкрасивішим озером Італії! З першого погляду відвідувача вражає чистота і прозорість його вод. Мольвено - справжній рай для тих, хто асоціює свій відпочинок з природою, тут є все, що радує око і дарує душевний спокій.
Повернення в готель. Ночівля.
День 3 - Відпочинок у Доломітових Альпах – Больцано – озеро Мольвено
День 3 - Відпочинок у Доломітових Альпах – Больцано – озеро Мольвено
День 3 - Відпочинок у Доломітових Альпах – Больцано – озеро Мольвено
День 3 - Відпочинок у Доломітових Альпах – Больцано – озеро Мольвено
День 4.

Відпочинок у Доломітових Альпахозеро Браєсозеро Мізуріна

Сніданок.
Відпочинок у Доломітових Альпах.
Для бажаючих:

Альпійська казка

(Дорослий: 38€ / Діти: 38€)
Озеро Браєс розташоване практично на кордоні з Австрією на висоті майже 1,5 км над рівнем моря. Ця місцевість така мальовнича, що здається, ніби потрапив у казку, а відпочивати тут добре в будь-яку пору року. У теплі місяці можна досхочу дихати кришталево чистим повітрям, гуляти туристичними стежками, купатися в прохолодній воді, орендувати човен і милуватися смарагдовими водами, а взимку - насолоджуватися гірськолижними трасами. Недарма сюди з'їжджаються тисячі туристів з усього світу.
Озеро Мізуріна це друга перлина Доломітових Альп, розташоване в регіоні Венето. Біля озера розкинулося однойменне село і курорт. Пейзажі, що оточують його просто вражають своєю красою, а цілюще повітря давно лікує людей із захворюваннями дихальних органів. Якщо Ви шукайте усамітнення, спокою і романтики, то Мізуріна це дуже вдале для цього місце.
Альпійська казка – озеро Блед - відеоогляд
Повернення в готель. Ночівля.
День 4 - Відпочинок у Доломітових Альпах – озеро Браєс – озеро Мізуріна
День 4 - Відпочинок у Доломітових Альпах – озеро Браєс – озеро Мізуріна
День 4 - Відпочинок у Доломітових Альпах – озеро Браєс – озеро Мізуріна
День 4 - Відпочинок у Доломітових Альпах – озеро Браєс – озеро Мізуріна
День 5.

Ріва-дель-ГардаТренто

Сніданок. Переїзд в Ріва-дель-Гарда.
На північному березі озера Гарда розкинулося містечко Ріва-дель-Гарда - місце, де блакить води та неба, зелень середземноморської рослинності та білизна пляжів народжують шедевр. Поєднання озера і гір роблять місце унікальним куточком незайманої природи в Італії. Місто Ріва-дель-Гарда менш відвідуване туристами, ніж міста південного краю озера Гарда. Пов'язано це з тим, що тут немає залізничного сполучення, тільки автобусне або на екскурсійному кораблику. Однак ті, хто все ж добирається в Ріва-дель-Гарда, залишаються зачарованими його північними пейзажами і незвичайними краєвидами.
Відпочинок на озері.
Для бажаючих:

Тренто і вино

(Дорослий: 38€ / Діти: 38€)
Шанувальникам самих захованих і старовинних куточків Італії варто побувати в провінції Тренто і її знаменитих виноробнях. Розташоване на півночі країни і приховане в кільці нависаючих скелястих гір, це місто ще називають воротами Доломітових Альп. Воно швидко зачарує Вас пастельними вуличками з аркадами і вузькими переходами, старими будинками з арковими вікнами і стінами, всипаними розписаними фресками. А ще Вас чекають, не зрушуючи з місця століттями і тисячоліттями, стародавні замки, собори, статуї і міські площі. Архітектура Тренто - це змішання всіх стилів і століть, повністю занурюють Вас в історію! У ній переплелися романські принципи з французькою та австрійською культурою, німецька готика з епохою італійського відродження, неокласицизм. Провінція, яка належала раніше Австрійській імперії, досі має дві основні мови: італійську та німецьку. А ще на Вас чекає гастрономічний тур! Ми вирушимо на екскурсію в найвідомішу трентінську виноробню Феррарі. Усипана виноградниками місцевість поблизу Тренто нагадує Тоскану, ось тільки вона менш освоєна туристами і більш доступна.
Переїзд і поселення в готелі на території Угорщини.
День 5 - Ріва-дель-Гарда – Тренто
День 5 - Ріва-дель-Гарда – Тренто
День 5 - Ріва-дель-Гарда – Тренто
День 5 - Ріва-дель-Гарда – Тренто
День 6.

Купальні СеченіБудапештЛьвів

Сніданок.
Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Всім бажаючим пропонуємо:

Ажурна прикраса Будапешту

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Річкова прогулянка - незабутня водна подорож по Дунаю...
Ажурна прикраса Будапешту - відеоогляд
Ажурна прикраса Будапешту - відеоогляд

Таємнича Буда

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... сам Королівський Палац!
Таємнича Буда - відеоогляд

Будапешт з гори Геллерт

(Дорослий: 8€ / Діти: 8€)
У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і Дунай що зникає в далечінь. Тут все місто як на долоні!
Будапешт з гори Геллерт
Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно після 23:45 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львові - залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 6 - Купальні Сечені – Будапешт – Львів
День 6 - Купальні Сечені – Будапешт – Львів
День 6 - Купальні Сечені – Будапешт – Львів
День 6 - Купальні Сечені – Будапешт – Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. місці) – НЕ діє!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд за маршрутом автобусом туристичного класу;
• Супровід гіда-керівника компанії Аккорд тур за маршрутом;
• Проживання в готелі 3* зі сніданком;
• одну екскурсію (згідно програми туру)
Додатково оплачується:
• city tax (міський податок) в Італії від 1.5€ до 6€ з людини за ніч
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Індивідуальна екскурсія".
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
260 грн.

Версія для
друку

Догори

Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2022