Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Лижний вікенд...

Днів: 6
Курорт: Пояна Брашов
Одеса – Бухарест (1 ніч) – Пояна Брашов (3 ночі) – Одеса
Готель: Monterai Resort & Spa 4*
Румунія

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ - ЕКСКУРСІЯ ПО БУХАРЕСТУ!!!

По програмі туру: одна ніч в Бухаресті та три ночі Пояні Брашов!!!

День 1.

Одеса - Бухарест

 Виїзд з Одеси. Переїзд в Бухарест. Нас зустрічає місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Поселення в готелі. Вільний час.
У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Одеса - Бухарест День 1 - Одеса - Бухарест День 1 - Одеса - Бухарест  

День 2.

Бухарест - Пояна Брашов

 Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо відвідини Палацу Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра. 
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати. 
Виселення з готелю. Переїзд в Пояну Брашов.
Сьогодні нас чекає знайомство з найвідомішим гірськолижним курортом Румунії – Пояна Брашов. Взимку курорт є чудовим місцем для прихильників зимових видів спорту. На курорті можна знайти розваги на будь який смак, прихильники гострих відчуттів можуть спробувати політ на параплані з вершин Постеварул чи Бунлок, або ж політ на аеростаті, прихильникик активного відпочинку можуть піти у походи або відвідати гірські печери. Поселення в готель. Вільний час. 
Для всіх бажаючих - вечірня програма «Вечір з національним колоритом» (18/13€). У нас буде можливість повечеряти, послухати румунську музику, подивитися і прийняти участь в шоу з самим «Графом Дракулою». Ночівля у готелі.

День 2 - Бухарест - Пояна Брашов День 2 - Бухарест - Пояна Брашов День 2 - Бухарест - Пояна Брашов День 2 - Бухарест - Пояна Брашов
День 3 - 5.

Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш

 Відпочинок на гірськолижному курорті Пояна Брашов. Катання на лижах, санках і сноуборді.
Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (на вибір):
Замок Дракули та палац Пелеш (33€/21€+вх. квиток). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна... По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Переїзд в Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії, відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш», шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку...
Фортеця Ришнов (18€/16€+вх. квиток) - могутнє селянське укріплення будувалося з XIV по XVII століття для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця – як місто у мініатюрі, мала все необхідне для мешканців: церкву, житлові будинки, майстерні, школу та інше. І сьогодні фортеця виглядає як невеличке середньовічне містечко з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З міських мурів відкривається прекрасна панорама на гірський масив Бучеджь. Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (13€/10€). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховане в них?

День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш  День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш

Фортеця Алба Юлія і замок Корвінов (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія - одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого в часи Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара велично підноситься неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінов. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, барокко, готику та неоготику.
Королівська резиденція Фегераш (16€/13€+вх. квиток). 700 років тому за наказом угорського принца Ладислау Кана на південному сході Трансільванії булла побудована фортеця з замком всередині неї, споруда отримала назву «Фегераш». Довгий час фортеця служила резиденцією валашських государів, в тому числі Влада Цепеша (Дракули) та Міхая Хороброго.

День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш День 3 - 5 - Алба-Юлія - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Сігішоара - Фагараш - Замок Пелеш  

Нічна екскурсія по старому місту Брашову (21€/16€). Брашов – одне з найкрасивіших міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романтичного стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час.
Батьківщина графа Дракули – Сігішоара (36€/21€). У долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста Сігішоари є башта з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама міста та навколишніх краєвидів. Тут є на що подивитися цінителям старовини і любителям легенд. Вільний час. Переїзд в Сібіу. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:
• Стара саксонська фортеця Рупя (18/16€+вх. квиток) була побудована як притулок у часи татарських і турецьких набігів на величезній базальтової скелі. Турки все таки свого домоглись - розорили фортецю в першій половині 15 століття. До 2013 року фортеця була на тривалій реконструкції, на яку було витрачено чималі кошти (близько 6 млн. євро). Отримавши нове життя, фортеця сьогодні поправу заслуговує уваги.
Повернення в Пояну Брашов. Виселення з готелю (5 день) до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Орієнтовний час виїзду з Румунії – 20:00.
Нічний переїзд в Одесу.

День 6.

Одеса

 Орієнтовне прибуття в Одесу - 13:00.

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Базовий готель в Пояні Брашов по програмі туру "Лижний вікенд..." на виїзди 19.02 - Monterai Resort & Spa 4*!!!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання в готелях 3-4* зі сніданками;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Румунії - 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається!
Знижка для дітей (дивимось таблицю з цінами) діє при умові, що два спальних місця оплачуються по тарифу для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах .
• Час прийому документів вказується в підтвердженні замовлення.
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Гарячі напої (чай , кава) в автобусі готуватися НЕ будуть . Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено .к.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: