Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Опять играем в "тет-а-тет" - в игру, которую давно мы любим
Ни для кого уж не секрет - мы вместе королями будем!!!

Королівська неділька: Данія + Німеччина + парк розваг Heide Park! (Для школьников)

Днів: 7
Львів – Берлін – Копенгаген – замки Данії – Гамбург – Любек - Бремен – парк развлечений Heide Park - сафари парк "Serengeti Park" - Краків - Вроцлав - Львів
Данія
Німеччина


ТУР С ПРАКТИКОЙ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА

День 1.

Львів - Вроцлав

 Збір на Львівському ж.д. вокзалі. Трансфер наТермінал "А".
Відправлення в тур здійснюється з КомплексуТермінал "А". Перетин кордону. 
При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав (16Є) - легендарну колиску Польщі! Екскурсія "Священна квітка Європи" - вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Переїзд в готель. Поселення і нічліг на території Польщі.

День 2.

Берлін

 Сніданок. Переїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія «Одкровення Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму ... У вільний час є можливість відвідати:
музей Пергамон (23€+вх.Квиток) - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі!
Берлінський зоопарк (10€ + вх. Квиток). Один з найбільших зоопарків Європи, а за кількістю видів тварин займає перше місце в світі. Чарівне слово «зоопарк» -тут зібрано близько 20000 тварин, птахів, рептилій, риб, комах. Для звірів створені комфортні зони проживання, а для людей - зручний огляд, що дозволяє побачити і пірнаючого бегемота, і грайливих ведмежат, і хижаків, що ведуть нічний спосіб життя...
автобусну екскурсію «Берлін крізь часи» (23€/18€) Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і - візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота.
екскурсію «Зачарований Берлін» (21€/16€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...
Переїзд по території Німеччини. Поселення і нічліг.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Копенгаген

 Сніданок. Невеликий переїзд в порт. Відправлення у Данію на поромі.
Переїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена... У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...» (21Є/16Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг - датський Парламент.
«Крістіансборг - Королівські палати» (23€+ вхідний квиток). Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім'я часто користується цим замком для проведення прийомів.
«Королівський Копенгаген - замок Розенборг» (23€+вхідний квиток). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.

Поселення і ночівля в готелі на території Данії.

День 3 - Копенгаген День 3 - Копенгаген День 3 - Копенгаген День 3 - Копенгаген
День 4.

Кронборг

 Сніданок. Бажаючих запрошуємо відвідати:
екскурсію «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48 € + вхідний квиток): замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
проїхати по унікальному Ерессннскому мосту (28Є). Ересуннскій міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Приголомшливий міст з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову) - ось воно, чудо інженерної думки !!! 
Переїзд в порт. Невелика поромна переправа до Німеччини. Поселення і ночівля на території Німеччини..

День 4 - Кронборг День 4 - Кронборг День 4 - Кронборг День 4 - Кронборг
День 5.

Гамбург - Любек

 Сніданок. Переъзд в Гамбург. Екскурсія «Гамбург - вільне місто» (18€/10€): оперний театр, символ міста - Гамбурзький "Michel" - 132-метрова вежа церкви святого Міхаеля, старовинний тунель через Ельбу, торгівельні палаци і пишний променад Юнгфернштіг, найстаріша в Німеччині Біржа і ратуша, де засідають Сенат і Парламент ганзейского міста. Ексклюзивний коктейль гомінких пивних, каналів, старовинних будівель і музеїв - площа Рибного ринку! Особливої поетичної чарівності місту надають парки і канали, сквери і заповідники ... Кількість мостів і містків насправді вражає (понад 2400) - це більше, ніж у Венеції, Лондоні і Амстердамі разом взятих ... У вільний час рекомендуємо на вибір:
прогулянку на кораблику по гавані Ельби (23€/18€).
«Марципанова казка - Любек»! (38€/28€). Ніби перенесене з картин Середньовіччя, зберігши атмосферу тих часів, місто дивує як пам'ятками давнини, так і надзвичайно смачними чарівними ласощами міщан - мигдально-цукровий витвір мистецтва - любекський марципан ... Вільний час в місті.
«Соляна казка Люнебурга» (28€/23€). Завдяки торгівлі "білим золотом", місто колись став один з найбагатших міст Ганзейського союзу. Сіль тут більше не видобувають, найбільша шахта стала музеєм, соляної талісман «соляна свинка» став візитною карткою міста, яку бережуть і шанують досі ... Під час екскурсії нас чекає: тиха стара гавань, красива пісочна площа, велична Ратуша, місце розваг «Водяний квартал», а також безліч захоплюючих таємниць які повідає нам Люнебург. Поселення і ночівля на території Німеччини.

День 5 - Гамбург - Любек День 5 - Гамбург - Любек День 5 - Гамбург - Любек День 5 - Гамбург - Любек
День 6.

Бремен - Хайде Парк

 Сніданок. 
місто, в яке не даремно так прагнули Бременські музиканти! Екскурсія «Бремен - місто« співаючих »вулиць!» (43€/28€) - ринкова площа, вулиця бондарів, величний собор св. Петра, квартал старців, набережна річки Везер, і звичайно ж, візитна картка міста - бронзова скульптура "Бременських музикантів». Відвідаємо найстаріший район міста - Шнур, - де будинки розташовані так близько один до одного, ніби нанизані на мотузку... 
парк розваг Heide Park (30Є + вхідний квиток), який входить до числа п'яти провідних парків Німеччини! Для дітей цей парк - просто рай: різноманітні каруселі, казкова країна, електронний театр птахів. У парку понад 40 атракціонів, які сконцентровані навколо озера, посеред якого височіє копія американської статуї Свободи. Тут кожен знайде щось для себе. Для любителів екстриму: спіральна підвісна дорога «ЛІМІТ»; «Сяючий грот» в скелях; «Крик»; два «Узвозу по бурхливій гірській річці», сплав на величезних балонах по петляє гірського каналу, рафтинг, плавання на вітрильнику і катання на швейцарській крижаній гірці. У парку є дві гігантські гойдалки у вигляді кораблів, кілька видів приголомшливих каруселей, ресторанів і закусочних. Розважайтеся на здоров'я (працює з квітня по жовтень)!
Не обов'язково вирушати в далеку Африку або південно-африканські сафарі-парки, щоб ближче познайомитися з екзотичними тваринами. Запрошуємо відвідати "SERENGETI PARK" (30Є + вх. Квиток). Протяжність самого заповідника близько 10 км, де зібрано понад 1500 тис тварин з усіх куточків світу !!! Сафарі-парк Серенгеті розділений на чотири тематичні зони: сімейство мавп, царство диких тварин, територія розваг і водний світ. Щоб об'їхати всі ці зони, ми скористаємося панорамним двоповерховим автобусом, що дозволяє нам не пропустити нічого цікавого !!! Мешканці «Миру мавп» визвут у нас гарячу симпатію: близько 200 мавпочок танцюватимуть, дуріти і будувати пики толькочто б привернути нашу увагу !!! І в завершенні прогулянки нас чекає зона з 40 атракціонами «Світ розваг»!!! 
Нічний переїзд до Львова.

День 6 - Бремен - Хайде Парк День 6 - Бремен - Хайде Парк День 6 - Бремен - Хайде Парк День 6 - Бремен - Хайде Парк
День 7.

Величка - Краків - Львів

 Зупинка на сніданок (опл. додатково). Переїзд по території Польщі.
При наявночті часу рекомендуємо на вибір:
екскурсію «Королівський шлях» (16€) - шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини…
"Соляні Копальні "Велічки" (16€+вх.квиток) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чаруючий погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок ...
скуштувати «Ласощі польських королів» (23€/16Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод повідає таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келихом пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий...
Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей !!

 
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• проезд по маршруту автобусом туристического класса;
• проживание по маршруту отель 2*-3* с завтраками.
• обзорные экскурсии согласно программе;
• сопровождение гида-руководителя по всему маршруту;
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• переправа Германия – Дания
Дополнительно оплачивается:
• рекомендованные программы,
• входные билеты в экскурсионные объекты;
• проезд в общественном транспорте;
• личные расходы (обеды, ужины, сувениры);
Доп. Питание: 6 обедо - ужинов =155 евро.
Консульский сбор + услуги Визового Центра =35€ + 25€.
• Консульский сбор НЕ оплачивают категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора по договору об упрощение визового режима. Пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21г.
Услуги Визового Центра оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ. ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР И УСЛУГИ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА НЕ ВОЗВРАЩАЮТСЯ .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: