Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

…в цьому танці стільки пристрасті, він такий прекрасний і хороший...
І лиш одним своїм рухом він нам дарує мрії та насолоду…

Танцюючи разом…
 Баварія і Чехія

Днів: 7
Львів - Прага - Мюнхен (2 ночі) – замок Нойшванштайн – острів Майнау (Боденске озеро) – Рейнский водоспад – Зальцбург – долина Зальцкаммергут - Львів
Австрія
Німеччина
Чехія
Швейцарія
День 1.

Львів

 08:30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
10:00
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 2.

Прага

 Сніданок. Переїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця. ... Всього й не перелічити! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима ... Вільний час.
Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Влтаві (30€/23€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода .... Ось вони незабутні миті в житті ...
Пропонуємо відвідати:

День 2 - Прага "Королівські Градчани ..." (18€/10€). Градчанської площі, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду - резиденції чеських князів.

- "Тіні старого міста" (13€/10€) На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з'являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Мюнхен

 Сніданок. Переїзд в столицю землі Баварії місто Мюнхен. Екскурсія "Мюнхен - Легенда Баварії ...". Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора ... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". У вільний час в Мюнхені запрошуємо відвідати на вибір:
«Світ BMW» (10€+вх. Квиток). У ході екскурсії пропонуємо відвідати музей BMW, який побудований у вигляді 4-х циліндрів, нагадуючи про головну деталь автомобільного двигуна. Вони ніби підкреслюють міць і швидкість знаменитої марки. Тут можна познайомитися з постійно оновленим модельним рядом "баварців", подивитися, як функціонує та чи інша система в автомобілі, поспостерігати на великому екрані, як велося будівництво будівлі - від закладення першого каменю, який видно в підлозі під скляним ковпаком до нинішнього його стану. Ви дізнаєтеся про всі інновації в сфері техніки, дизайну, організації виробництва автомобілів.
«Фантазії Короля Людвіга ...» (36€+вх. Квиток). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн ( "Новий лебединий камінь") - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який набув шаленої популярності у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету "Лебедине озеро" і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
"Стара Пінакотека" (16€+вх.Квиток) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! У цьому величезному неокласичному будинку виставлено близько 900 полотен живопису, що представляють найбільших художників Європи. Це справжня скарбниця образотворчого мистецтва!

День 3 - Мюнхен "Сучасний Мюнхен" (18€/10€). Візитною карткою сучасної Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор. ...

«Мюнхенську резиденцію» (23€+вх.Квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антиквариум. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен
День 4.

Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад

 Сніданок. Вільний час у Мюнхені. Для всіх бажаючих пропонуємо:

День 4 - Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад Сьогодні нас чекає в гості саме мальовниче озеро Європи - Боденське озеро (38€/18€), яке називають Німецькій Тосканою - душею Європи. Боденське озеро - одне з найкрасивіших і мальовничіших озер Європи, є третім за величиною в Європі, і омиває, береги Німеччини, Швейцарії та Австрії!!! Бірюзова водна гладь на тлі Альпійських вершин, покритих і в літню пору снігом, білосніжні парусники, мальовничі гавані - всю красу неможливо передати словами, її потрібно побачити! Екскурсія по перлинам Боденського озера: спочатку познайомимося з незвичайно романтичним Ліндау, гавань якого вважається найкрасивішою на Боденському озері, далі нас чекає середньовічний місто Меерсбург, з однією з найдавніших фортець в Німеччині. 

У вільний час рекомендуємо відвідати:
"Квітковий рай" - острів Майнау (33€/23€) - одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається тут: алеї, струмки і дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти. Вони всюди... Буяння фарб і запахів надовго залишаться в нашій пам'яті і на фотографіях.
• диво природи - «Рейнський водоспад» (38€/23€). Найпотужніший і широкий водоспад в Європі чарує своєю грандіозністю! Перед нами відкриється захоплюючий дух спектакль: сила води... яскраве сонце... дивовижна веселка... Ночівля на території Німеччини.

День 4 - Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад День 4 - Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад День 4 - Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад День 4 - Боденське озеро - Меерсбург - Майнау - Рейнський водоспад
День 5.

Палац Герренкімзе - Королівське Озеро - Бад-Райхенхалль

 Сніданок. Вільний час у Мюнхені. Для всіх бажаючих пропонуємо:
«Баварський Версаль - Палац Херренкімзеє» (28€/13€). Найрозкішніше творіння баварського короля Людовика II на маленькому острові посеред «Баварського моря». Король хотів побудувати Версаль на баварської землі і його проект по пишноті перевершив французький «зразок»!!! Інтер'єри залів вражають: неймовірною кількістю кришталю, порцеляни і золота і колекцією годинників. Парк палацу з міфологічними персонажами, фонтанами і водним каналом захопить навіть досвідчених мандрівників.
«У царстві німецьких фіордів або Королівське Озеро» (38€/28€). Під час екскурсії ми відвідаємо національний заповідник Німеччини Берхтесгаден, який славиться смарагдовою водоймою з кришталево-чистою водою в оточенні могутніх гір і прекрасних альпійських пейзажів. У нас буде можливість покататися на кораблику по Королівському Озері, що нагадує норвезькі фіорди. Далі ми відвідаємо містечко Берхтесгаден, де у нас буде можливість відвідати на вибір (в залежності від пори року і бажання):
- Соляну шахту (вх. Квиток за доп. Плату 16€/10€), в одязі солекопів  в спеціальних вагонетках спустимося в надра гір і дізнаємося, як видобувають сіль в Баварських Альпах, а також пропливемо на паромчику по соляному озеру !!!
- здійснити підйом на вершину гори Кельштайн 1700м! (Квиток за доп. Плату 22€) - найпопулярнішу панорамну площадку Баварії («Орлине гніздо»), з красивою панорамою на Берхтесгаденское Альпи, Зальцбург, Берхтесгаден і смарагдове Королівське Озеро!!!
• щоб повною мірою відчути всю силу Альпійської природи запрошуємо відвідати термальний курорт Бад-Райхенхаль (30€/23€). Відвідування термального оздоровчого центру «Терми Рупертус», в основі якого лежить концепція «Соляні джерела, ласкаве море і теплий камінь». По суті, це навіть не центр, а ціле місто на воді. Нас чекає справжня водна феєрія з гарячими і холодними басейнами, вирами і підводними течіями. Скупавшись в мінеральній воді, можна відвідати сауни (оплачується дод 7€).
Поселення і ночівля в готелі на території Австрії.

День 5 - Палац Герренкімзе - Королівське Озеро - Бад-Райхенхалль День 5 - Палац Герренкімзе - Королівське Озеро - Бад-Райхенхалль День 5 - Палац Герренкімзе - Королівське Озеро - Бад-Райхенхалль День 5 - Палац Герренкімзе - Королівське Озеро - Бад-Райхенхалль
День 6.

Зальцбург - Зальцкаммергут

 Сніданок. Переїзд в Зальцбург. Екскурсія «Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів» (10€/6€). Зальцбург - місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу», завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті... Адже красу міста плекали століттями... Князі-архієпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи. Вони хотіли більшого - зробити із Зальцбурга «Рим Півночі».

День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут Запрошуємо відвідати «Озерний рай - долина Зальцкаммергут» (48€/38€) - регіон з первісною природою, місто цілорічного відпочинку. Тут знаходиться близько 50 озер! Уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські городки, як наприклад Санкт-Вольфганг, - улюблене місце відпочинку представників знатних родин та австрійської богеми ще з 19 століття. А візитною карткою Австрії вважають чарівний Гальштат, який охороняється ЮНЕСКО. Гальштату вже більше 4 тис. Років! Тут все так гармонійно і казково красиво, що не віриться, що тут живуть звичайні люди. Будиночки, жоден з них не схожий на інший, розкинулися на пагорбах і горах ... Вузькі вулички ведуть то вгору, то вниз ... А в прозорій воді озера - відображаються величні Альпи ... Тут так добре, що хочеться залишитися надовго...

Провести час в Августинській пивоварні (30€/18€) - найбільшій пивній Австрії! Окрім клопотів про спасіння душ віруючих, монахи займались продуктами харчування. Вважалося, що пиво робить контакт з Богом легшим і замінює під час посту деякі продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво в невеликих кількостях для власного споживання, а потім стали продавати його "спраглим" біля воріт монастиря. Через 2 роки пиво августинців настільки сподобалось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до сих пір, ось уже 400 років, приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою.
Повернення в Україну. Нічний переїзд до Львова.

День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 7.

Львів

 Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтування 14:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 15:00 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• доплата за одномісне розміщення +118 євро / тур;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: