Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

... За горами, за морями - юні принци і добрі феї,
... Звуки флейти Щуролова обіцяють нові пригоди,
... Пісні Бременських музикантів ведуть у світ своїх мрій
Годі опиратись спокусі .... Я дарую собі казку!

Дорогами Бременских музикантів!

Днів: 8
Львів - Варшава – Берлін – Потсдам - Гамбург – Любек – Люнебург - Бремен – Ганновер – сади Херренхаузен - Целле – Хамельн - Вернигероде – Гослар – Дрезден – Саксонска Швейцарія – Мейсен - Львів
Німеччина
Польща

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

…від казки до казки...

День 1.

Львів - Варшава

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд до Польщі, столицю - Варшаву.
Оглядова екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту в якому панує неповторна і унікальна атмосфера ... «Варшава - місто королів» (16Є) - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також відразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена. ... романтичний, чарівний і таємничий Старим місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або, по крайней мере, по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава День 1 - Львів - Варшава
День 2.

Берлін

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. Пересування по місту на громадському транспорті (квитки оплачуються додатково). Пішохідна екскурсія «Одкровення Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму ...
У вільний час є можливість відвідати:
музей Пергамон (26 € + вх. квиток) - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі!
• Запрошуємо відвідати колишню резиденцію прусських королів, яка об'єднує різні епохи і стилі - Потсдам (38€/30€). Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота - давніші, ніж у Берліні (!), Старий млин - символ прусського правосуддя - все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає парк Сан-Сусі - один з найкрасивіших в Європі парків з каналами і скульптурами, неперевершеної краси палацами, Китайським чайним будиночком і оранжереєю - вся ця незабутня краса полонить нас з першого погляду.
• екскурсію «Зачарований Берлін» (23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію «Пива багато не буває» (30€/26€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, як берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих німецьких традиціях !!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Гамбург

 Сніданок. Переїзд в Гамбург. Екскурсія «Гамбург - вільне місто»: оперний театр, символ міста - Гамбурзький "Michel" - 132-метрова вежа церкви святого Міхаеля, старовинний тунель через Ельбу, торгівельні палаци і пишний променад Юнгфернштіг, найстаріша в Німеччині Біржа і ратуша, де засідають Сенат і парламент ганзейского міста. Ексклюзивний коктейль гомінких пивних, каналів, старовинних будівель і музеїв - площа Рибного ринку! Особливої поетичної чарівності місту надають парки і канали, сквери і заповідники ... Кількість мостів і містків насправді вражає (понад 2400) - це більше, ніж у Венеції, Лондоні і Амстердамі разом взятих ...
У вільний час рекомендуємо прогулянку на кораблику по гавані Ельби (23€/18€).
Запрошуємо відвідати екскурсію «Соляна казка Люнебурга» (28€/23€). Завдяки торгівлі "білим золотом", місто колись було одним з найбагатших міст Ганзейського союзу. Сіль тут більше не видобувають, найбільша шахта стала музеєм, соляний талісман «соляна свинка» стала візитною карткою міста, яку бережуть і шанують досі ... Під час екскурсії нас чекає: тиха стара гавань, красива пісочна площа, велична Ратуша, місце розваг «Водяний квартал», а також безліч захоплюючих таємниць які повідає нам Люнебург.
Вечірня екскурсія «Пікантний Гамбург» (38€/28€): 600 метрів вогнів, розкутості, розваги, задоволення і музика ... Це він - Ріпербанн - відомий квартал червоних ліхтарів !!! А далі нас чекає вечеря в пивоварні Гренінгер, де пиво ллється рікою під лавку з копченостями і овочами !!!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 3 - Гамбург День 3 - Гамбург День 3 - Гамбург День 3 - Гамбург
День 4.

Любек - Бремен

 Сніданок. Сьогодні нас чекає місто Любек. Екскурсія «Марципанова казка - Любек»! (38€/28€). Ніби перенесене з картин Середньовіччя, зберігши атмосферу тих часів, місто дивує як пам'ятками давнини, так і надзвичайно смачними чарівними ласощами міщан - мигдально-цукровий витвір мистецтва - любекський марципан ... Вільний час в місті.
Переїзд в Бремен, в місто, в яке не даремно так прагнули Бременські музиканти! Екскурсія «Бремен - місто« співаючих» вулиць!» - Ринкова площа, вулиця бондарів, величний собор св. Петра, квартал старців, набережна річки Везер, і звичайно ж, візитна картка міста - бронзова скульптура "Бременських музикантів». Відвідаємо найстаріший район міста - Шнур, - де будинки розташовані так близько один до одного, ніби нанизані на мотузку ... Вільний час.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 4 - Любек - Бремен День 4 - Любек - Бремен День 4 - Любек - Бремен День 4 - Любек - Бремен
День 5.

Ганновер

 Сніданок. Переїзд в Ганновер - столицю Нижньої Саксонії. Оглядова екскурсія по Ганноверу (16€)! На березі ріки Лайне народжується Старе місто, тут починається інше відчуття життя. Вздовж знаменитих історичних пам'яток (36 об'єктів!) Йде «червона лінія», нанесена фарбою просто на камені бруківки, поєднуючи їх ланка за ланкою і вишуканий архітектурний ланцюжок: Нова і Стара ратуші, історичний центр міста, палац Лайненшлосс, музеї і оперу ... Рекомендуємо відвідати на вибір:
«Королівські сади Херренхаузен» (28€/23€). У нас є унікальна можливість побачити всі стилі садово-паркового мистецтва Європи XVI - XIX ст. Розкішний Великий сад - справжній шедевр французького бароко, за всіма правилами мистецтва прикрашений фонтанами, лабіринтом, садовим театром (найстарішим в Європі, чинним до цього дня). Запрошуємо побачить красу, якої блищить Ганновер!
«Від казки до казки - місто Хамельн» (38€/28€). Почуття захвату, казковості і подиву не покинуть нас протягом всієї поїздки, адже нас чекає в гості легендарне місто Хамельн, найвідоміша німецька казка про Щуролова. Кожна вуличка, кожен будинок провадить розповідь про події, описані в казці. Тисячі щурів, вказуючи нам дорогу "Щурячий слід" проведуть по найвідомішим місцям. А далі нас чекає фотопауза в замку Хамельшебург на Везер - найпрекраснішої будівництвом стилю Везерренессанс.
Рекомендуємо екскурсію: «Німецька казка - Целле» (28€/23€)! ... Тут все як в казці: вузькі середньовічні вулички, герцогський палац, церква, де за давньою традицією сурмач сурмить фанфари і неймовірно красиві будиночки XVI в, які надають місту його неповторну чарівність і своєрідність. Кожен фахверковий будиночок неповторний, елементи декору змінюються крок за кроком, створюючи нові і нові візерунки ...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 5 - Ганновер День 5 - Ганновер День 5 - Ганновер  
День 6.

Гарц - Вернигероде - Гослар

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в казковий край «Загадковий Харц», тут можна зустріти Червону Шапочку, Кота в чоботях, Білосніжку і замок Сплячої Красуні, стати гостем Вальпургієвої ночі. Нас чекає святкове і ошатне, чарівне життєрадісне, вічно «молоде» місто Вернігероде, яке називають «фахверковим діамантом» через безліч казкових будівель: фахверкові квартали, західна брама, Ратуша, ринкова площа - все як у казці ... Вільний час для прогулянок по казці ... Запрошуємо відвідати на вибір:
«Перлина Харца - Гослар» (38€/28€) - старовинне місто з середньовічним замком, резиденцією кайзера. Гуляючи по його вулицях, важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або, принаймні, по величезній декорації з затишними фахверковими будинками, віковою бруківкою, загадковими погребами ... Місце чарівне, стільки краси, зібраної в одному місці дуже дивує. Старовинні вікна широко розкритими очима здивовано дивляться на сучасний світ. І запрошують нас в загадки часу й людських доль ...
«Скарби гірського царства Гарц» (43€/33€). Познайомившись з чудовим містом Таллє, нас чекає "танцювальний майданчик" відьом, на який ми потрапимо по казковій канатній дорозі. ... Пейзаж з оглядового майданчика на головну вершину - "гору відьом" Брокен - зачарує, але нам пора далі. Нас чекають найстаріші в Німеччині Рюбеландскі печери. Тільки тут є можливість насолодитися красою сталактитів і сталагмітів. Ось яка вона чудова і казкова краса підземного світу. Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 6 - Гарц - Вернигероде - Гослар День 6 - Гарц - Вернигероде - Гослар День 6 - Гарц - Вернигероде - Гослар День 6 - Гарц - Вернигероде - Гослар
День 7.

Дрезден - Мейсен

 Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Саксонській монарх - Дрезден» (16€): Дрезденський оперний театр - один Із найкрасівішіх в мире, розкішній Цвінгер Із неперевершений колекціямі, Резиденція правлячої дінастії Веттінів, Величезне комплекс в стилі ренесанс, и це ще далеко не все ... ! Аджея самє Завдяк красі архітектурного ансамблю Театральної площади Дрезден получил имя «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої находится тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня з Ситна, тонке саксонське вино и Загадковий саксонській діалект ... У вільний час Рекомендуємо:
- Отримати Насолода від краси Дрезденської картинної галереї (опл. дод.).
- Здійсніті подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (38€/30€). Немає меж Захоплення ... там, де Ельба прорізає Високі гори з пісковика, утворюючі глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи и піраміди ... Спочатку відвідаємо скелястій парк «Бастай» - цілий Лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... Незабутнє враження !!!
колиску Саксонії «Місто білого золота» - Мейсен (28€/23€) - свідок тисячолітньої історії. Він відомий у всьому світі завдяки порцеляні ... Середньовічні вулички, сходи, сповнені життя площі, будинки, які бачили не одне століття, з магазинчиками і кафе - все це місто «легенд», яке розкинулось навколо гори. А на горі - величний замок Альбрехтсбург, в якому була заснована Саксонська порцелянова мануфактура ...
Переїзд в готель.
Поселення і ночівля в готелі на території Польші.

День 7 - Дрезден - Мейсен День 7 - Дрезден - Мейсен День 7 - Дрезден - Мейсен День 7 - Дрезден - Мейсен
День 8.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
Перетин кордону. Прибуття до Львова приблизно о 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 18:00 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: