Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Только на первом свидании незабываемые эмоции,
Сделай себе каждое свидание первым.

8 Перших Побачень!

Днів: 8
Барселона – Валенсія – Гранада – Севілья – Кордова – Мадрид – Толедо – Сарагоса
Іспанія
Назад

Березень '19

23, 30

Квітень '19

6, 13, 20, 27

Травень '19

4, 11, 18, 25
Вперед

День 0 -

8 днів/7 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт в Барселону. Прибуття в Барселону.
Трансфер та поселення в готелі на околицях Барселони або на узбережжі.
Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона  
День 2.

Барселона - Сарагоса

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Барселона - столиця Каталонії». Це місто подарувало світові Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає готичний Кафедральний Собор Барселони, чудовий парк Гуель, сама честолюбна робота Гауді - собор Саграда Фамілія, чудова опера - домашня сцена Монсеррат Кабальє, гори Монжуїк і ще багато - багато цікавого ...
13:00 Трансфер в Мадрид з зупинкою і короткою екскурсією по центру Сарагоси. Сарагоса - це особливе місто, п'яте за величиною в Іспанії. Площі з бруківки, старовинні палаци і собори, торгові вулички, дихаючі історією, що зберігають безліч таємниць, чекають нас. Ми побачимо Римські стіни, Ворота Кармен, базиліку Святої богоматері Пілар - покровительки Іспанії.
Переїзд в Мадрид і пізнє поселення.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 2 - Барселона - Сарагоса День 2 - Барселона - Сарагоса День 2 - Барселона - Сарагоса День 2 - Барселона - Сарагоса
День 3.

Мадрид

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії». Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду.
Стрімкий розвиток міста випав на правління короля Феліпе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні та старовинні райони Мадрида, дивовижний Королівський палац, пл. Майор, пл. Пуерта дель Соль, пл. Орієнте, собор Альмудена.
Обід.
Вільний час.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 3 - Мадрид День 3 - Мадрид День 3 - Мадрид  
День 4.

Толедо - Кордова

 ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія «Сталевий блиск Толедо». Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю зі знаменитої толедської сталі. Каплиця Сан-Томе кафедральний собор.
Переїзд в Андалусію через простори Кастилії-Ла Манчі.
Відвідування Кордови. Пішохідна прогулянка по Кордові. Головною визначною пам'яткою міста якої є чудова арабська мечеть Мескіта. Це споруда унікальна для країн західної Європи. По-перше, це найбільша і найстаріша зі збережених мечетей в Іспанії. По-друге, мечеть є унікальним поєднанням ісламської та християнської культур.
Вечеря і ночівля в Севільї або Кордові.

День 4 - Толедо - Кордова День 4 - Толедо - Кордова  День 4 - Толедо - Кордова   
День 5.

Севілья

 СЕРЕДА
Сніданок.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Хто не бував в Севільї, той не бачив дива». Поза сумнівами, Севілья - одне з красивіших міст Європи, столиця Андалусії. У 712 році місто було завойовано арабами, які правили ним п'ять століть. Це наклало незгладимий слід на архітектуру міста і культуру його місцевих жителів. У красі і незвичайності цього міста ми переконаємося самі. Кафедральний Собор вражає своїм вишуканим і, навіть, урочистим виглядом, який якнайкраще підкреслюють найвищий купол і монументальні колони. Відома башта Хиральда є свого роду символом Севільї, відбиваючим перетин культури цивілізацій та епох. Квартал Санта Крус, колишній Єврейський квартал - тут ви переноситесь у світ фантазії. Все тут дихає чистотою і одурманює ароматами. Вулички тут маленькі й вузькі, вони обрамлені чарівними будинками з білими фасадами, що потопають у зелені в'юнів і в зелено- білому зачаруванні жасминів, що насичують повітря своїм характерним ароматом. Звідси відомий мореплавець і першовідкривач Америки, Христофор Колумб, почав свою довгу подорож до берегів Індії, яке в 1492 р. стало знаменитим відкриттям Нового Світу.
Вечеря і ночівля в Севільї або Кордові.

День 5 - Севілья День 5 - Севілья День 5 - Севілья День 5 - Севілья
День 6.

Гранада

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Гранаду.
Оглядова екскурсія по Гранаді з відвідуванням Альгамбри* або садів Хенераліфе*. Тільки в цьому місті дивним чином гармонійно поєднуються незвичайної краси пейзажі, будівлі старовинної архітектури і білі квартали нових забудов. Гранада по праву вважається одним з найкрасивіших міст світу. Часи правління арабів наклали незгладимий слід на архітектуру і культуру Гранади. Однією з найбільш яскравих пам'яток міста вважається розкішний арабський палац Альгамбра, який оточений двокілометровій стіною з фортечними вежами.
Переїзд по Іспанії.
Вечеря і ночівля в районі Мурсії.

День 6 - Гранада День 6 - Гранада День 6 - Гранада
День 7.

Валенсія

 П'ЯТНИЦЯ
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд до Валенсії. Нас зустрічає місто давньої історії та сучасного мистецтва, місто цінителів краси. Цей найбільший порт Середземномор'я за свою багатовікову історію накопичив багату колекцію архітектурних шедеврів і культурних пам'яток.
Запрошуємо Вас на пішохідну оглядову екскурсію «Валенсії - морські ворота Іспанії». Валенсія - один з найкрасивіших міст Іспанії на березі Середземного моря. Він є третім за чисельністю населення. Нас чекає пішохідна екскурсія по історичному центру: Собор, в якому зберігається копія чаші Грааля, середньовічна Біржа, Центральний ринок, Арена, Центральний вокзал.
Переїзд по Іспанії.
Вечеря і ночівля в околицях Барселони або на узбережжі.

  День 7 - Валенсія День 7 - Валенсія День 7 - Валенсія
День 8.

Барселона

 СУБОТА
Сніданок. Виселення з готелю.
Груповий трансфер в аеропорт.
Виліт в Україну.

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!

Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• проживання в готелі 3* на базі сніданків
• 5 вечерь або обідів
• екскурсії згідно програми
• вхідні квитки відмічені *
• трансфери згідно програми туру
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• консульський збір 60 €
• у разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• медична страховка
• авіапереліт від 280 €
• трансфер в нічний час:
на приліт 19:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо:
• підселення по туру не пропонується
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: