Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Всё самое прекрасное увиденное глазамим прочувствовано сердцем.

До них серце рветься!

Днів: 6
Барселона – Валенсія – Мадрид - Толедо
Іспанія

День 0 -

6 днів/5 ночей
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Барселона

 СУБОТА
Виліт до Барселони. Прибуття в Барселону. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Барселоні (після 14-00 ). Вільний час.
Ми призначаємо Вам зустріч в місті - казці ... в незвичайній і приголомшливій Барселоні! Вас чекає неповторна архітектура і гостинність місцевих жителів! Вас чекає місто, в яке закохуєшся з перших секунд ...
Поїздка на вечірню світлову-музичну виставу співаючих фонтанів Монтжуїк у високій частині Барселони. Їх ще називають чарівними фонтанами. ¨Це магічне шоу, взаємодія світла, музики і потоку води, який, вибухаючи і розсипаючись морем бризок, створює абсолютно неповторні картинки.
Шоу починається після заходу: темрява поступово наповнюється звуками класичної музики, яка якнайкраще передає чуттєвість і силу танцю води.(Для рейсів які прибувають до 17:00. За винятком дат, коли фонтани закриті на профілактику. Вистава є безкоштовною , тому в разі її відсутності з об'єктивних причин компенсація не передбачена).
Ночівля в готелі в Барселоні.

День 1 - Барселона День 1 - Барселона День 1 - Барселона  
День 2.

Барселона - Валенсія

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію: «Барселона - столиця Каталонії» (у вартості туру). Це місто подарувало світу Антоніо Гауді, Хуана Міро, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє і Пабло Пікассо і ще безліч видатних особистостей. Кожен з них залишив свій неповторний слід в історії Каталонії. Вас чекає готичний Кафедральний Собор Барселони, найамбіційніша робота Гауді - собор Саграда Фамілія, чудова опера - домашня сцена Монсеррат Кабальє, гори Монжуїк і ще багато - багато цікавого ...
Виїзд до Валенсії.
Нас зустрічає місто давньої історії та сучасного мистецтва, місто цінителів краси. Цей найбільший порт Середземномор'я за свою багатовікову історію накопичив дивно багату колекцію архітектурних шедеврів і культурних пам'яток.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Валенсія - морські ворота Іспанії» (у вартості туру). Валенсія - одне з найкрасивіших міст Іспанії на березі Середземного моря. Віна є третім за чисельністю населення. Нас чекає старе місто, вулиці якого наповнені багатовіковою історією, де знаходиться Шовкова біржа, яка занесена до списку Міжнародного надбання ЮНЕСКО. Далі - Кафедральний Собор з таємничою чашею Грааля з якої, за повір’ям багатьох жителів, пив сам Христос ... І, звичайно, « місто Мистецтва і Науки» - сучасний архітектурний комплекс з п'яти споруд на осушеному дні річки Турія .
Ночівля в готелі в Валенсії.

День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія День 2 - Барселона - Валенсія
День 3.

Мадрид - Толедо

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд до Мадрида. По дорозі екскурсія "Сталевий блиск Толедо" (у вартості туру).
Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедськой сталі. Огляд церкви Сан -Томе (вхідні квитки вкл.) де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор.
Мадрид - королівське місто, одне з найкрасивіших і популярних міст світу. Мадрид, немов найяскравіший свято, манить до себе тисячі туристів. Це одне з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії!
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 3 - Мадрид - Толедо День 3 - Мадрид - Толедо День 3 - Мадрид - Толедо
День 4.

Мадрид

 ВІВТОРОК
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії» (у вартості туру). Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду.
Стрімкий розвиток міста припав на правління короля Феліппе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадрида, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала , пл. Кастілья з «падаючими вежами», знаменитий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, велична будівля Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого...
Для бажаючих екскурсія «Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» (70 €, оплачується додатково ). Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу ", заміський палац - монастир короля Іспанії Філіпа II . На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров'ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля самої могутньої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Споруджений зі світлого пісковику в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Відповідність форми кожного з споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер'єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид  
День 5.

Толедо - Мадрид

 СЕРЕДА
Сніданок. Ви можете відвідати один з найбільш відвідуваних музеїв світу - музей Прадо (огляд експозиції без гіда) .
Запрошуємо на екскурсію «Сталевий блиск Толедо».
Нас запрошує древня столиця Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишилось у XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю з відомої толедской сталі. Огляд церкви Сан -Томе (вхідні квитки вкл.) Де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко, пл. Секадовер, єврейський квартал, кафедральний собор, монастир Сан Хуан де лос Рейєс (вх.квитки за бажанням за доплату).
Повернення в Мадрид, вільний час.
Для бажаючих вечірні розваги «Все життя - Фламенко» ( 45 €, вартість включає трансфер на шоу, виставу і напій ). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт каблуків. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша... Вечірня Іспанія , немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко ...
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид День 5 - Толедо - Мадрид
День 6.

Мадрид

 ЧЕТВЕР
Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт Мадрида. Виліт з Мадрида на Україну.

 

Умови резервування і наявність місць просимо уточнювати додатково!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі 3 * на базі сніданків
• 4 екскурсії:
«Барселона - столиця Каталонії»,
«Валенсія - морські ворота Іспанії»,
«Мадрид - серце Іспанії»,
«Сталевий блиск Толедо» + вх. квитки в музей Прадо.
• медична страховка
• трансфери згідно програми туру
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 60 €
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• авіапереліт від 280 €.
• трансфер в нічний час:
на приліт 22:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур).
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо:
* - Разміщення, в першу ніч по туру, на побережжі Коста Брава в звязку з проведенням конгресів в Барселоні.
• по туру можливий варіант проживання на підселення
• можливий варіант програми з харчуванням НВ
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: