Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Мереживо і горки, збитих вершків –
Ах, Брюссель, красень ти, звичайно.
Місто шоколаду і посмішок,
Солодке свято життя людського.

Компанія відважних мушкетерів…

Днів: 9
Брюссель - Люксембург - Гент - Брюгге - Амстердам - Париж
Бельгія
Нідерланди
Франція
Назад

Лютий '19

23
Вперед

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
Екскурсії по Амстердаму, Брюсселю і Парижу!!!

День 1.

Брюссель

 Виліт з Києва. Приліт в Брюссель. Брюссель! Місто музеїв і юна столиця об'єднаної Європи, центр одного з наймолодших європейських держав. Нас запрошує Брюссель – столиця Європи, саме тут знаходиться парламент ЄС і штаб-квартира НАТО. Починається наша екскурсія з головної площі – Grand Place, яка по праву вважається найкрасивішою в Європі. Головною будівлею на цій площі є міська Ратуша зі своєю 90-метровою дозорною вежею. Вдень площа слугує театром для квіткового ринку, а ввечері освітлені будівлі перетворюють її в справжнє чарівне видовище. Прогулявшись вуличками Брюселля, ми познайомимося з його історією і традиціями, зможемо побачити Королівський палац, Кафедральний собор Св.Михайла, знамениту скульптуру "Manneken Pis", Палац Націй, оперу Монне, площу Рожье і ще багато цікавого. Це унікальне і багатогранне місто. Воно обовязково запамятається вам. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Брюссель День 1 - Брюссель День 1 - Брюссель День 1 - Брюссель
День 2.

Люксембург - Ан-сюр-Леc

 Сніданок. Вільний день. У світі багато казкових країн, наш шлях лежить в одну з них – крихітне князівство Люксембург (факультативна екскурсія 100 €). У зеленому серці Європи, серед гір, оточене урвищами, розмістилося князівство Люксембург. Нас чекає екскурсія по маленькому, але надзвичайно красивому місту, «місту класу люкс»! Ми побачимо капелу Сен-Кірен, готичну церкву Сен-Мішель, ренесансний Палац юстиції, бароковий собор Нотр-Дам, руїни римської вартової вежі…
«Ми хочемо залишитися тими, хто ми є» - написано на фронтоні одного зі старих будинків у центрі міста. Любов до своєї нації і держави у люксембуржців була завжди. Побувавши в цій країні, сповна відчуваєш трепетне ставлення її жителів до архітектури, старовину тут бережуть і реставрують, яких би це не коштувало грошей. Жителі маленького герцогства відчули бажання залишитися самими собою вже давним-давно. Саме тому, крім французької та німецької, державною стала ще і третя мова - люцембургеш. Ан-сюр-Леc – один з головних туристичних об'єктів Бельгії, який привертає близько півмільйона людей на рік. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Люксембург - Ан-сюр-Леc День 2 - Люксембург - Ан-сюр-Леc День 2 - Люксембург - Ан-сюр-Леc День 2 - Люксембург - Ан-сюр-Леc
День 3.

Брюгге - Гент

 Сніданок. Усіх бажаючих запрошуємо на екскурсію в Брюгге і Гент (оплачується додатково 100 €)
Сьогодні на нас чекає знайомство з столицею Фландрії Гентом – місто фортець і замків. Це квіткова столиця країни, тут вирощують знамениті бегонії, що прикрашають Гран-Пляс квітковим килимом. Ми побачимо замок графів Фландрских (X століття), замок Жерара Диявола, чудову Зернову набережну з будинками торгових гільдій. Мимоволі розумієш, що саме таку Фландрію ти і хотів би побачити…
Далі наш шлях веде нас в Брюгге – «Північна Венеція». Місто неначе застигло в середньовіччі, воно схоже на казку, яка нікого не залишить байдужою і запам'ятається надовго. Вузькі вулички, старовинні карети і кораблики, горбаті мостики і будиночки в готичному стилі приємно здивують кожного. Повернення в готель.. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - Брюгге - Гент День 3 - Брюгге - Гент День 3 - Брюгге - Гент День 3 - Брюгге - Гент
День 4.

Амстердам

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Амстердам через. Поселення в готель. Вільний час.
Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам (38 €). Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузьких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один з еротичних театрів (вхідний квиток оплачується. дод.). Вільний час...Ночівля в готелі.

День 4 - Амстердам День 4 - Амстердам День 4 - Амстердам День 4 - Амстердам
День 5.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо на пішохідну екскурсію Амстердамом. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто… З першого погляду на нього починаєш розуміти, що тут все так, але трішки не так. А ще у Амстердамі є те, що так полюбляють усі жінки – діаманти. Ми спробуємо відкрити таємницю ремесла на діамантовій фабриці, де покоління ювелірів працюють над справжніми витворами мистецтва, а також отримаємо можливість придбати коштовні каміння, що сподобалось. Далі на нас чекає прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Ми залишимо за бортом міську метушню та відправимося у захоплюючу подорож павутинням каналів, вздовж яких розташовані будинки усіх форм, стилів та кольорів…
Після обіду нас чекає екскурсія в Rijksmuseum (38 €) (вх. квиток оплачується. додатково) - величезний комплекс, в якому виставлені унікальні шедеври: роботи Вермеєра і Франца Хальса. Самий безцінний скарб Райксмузеума- "Нічна варта" Рембрандта. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам
День 6.

Заансе Сханс

 Сніданок. Виселення з готелю. В Амстердамі є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! У першій половині дня пропонуємо відвідати  "Тиху Голандію" (факультативна екскурсія 60 €) . Ми відвідаємо чарівне містечко на півночі Голландії Заансе Сханс. Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське місто. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен куточок в будинку дихає народним духом голландських промислів. В зелених дерев'яних будиночках нас познайомлять з секретами виготовлення твердого сиру і традиційних дерев'яних черевиків - кломпів. Тиша, чистота, краса і запах свіжоспеченого хліба…  Повернення в Амстердам. Трансфер на вокзал, переїзд на поїзді в Париж (квиток включений), трансфер до готелю. Поселення в готелі. 

День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс

День 7.

Париж

 Сніданок. Сьогодні запрошуємо на екскурсію найвідомішим пагорбом Парижа - Монмартром, увінчаний короною - базилікою Секре Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого… Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати пішохідну екскурсія в Оперу Гарнье (25€). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж
День 8.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на вокзал, переїзд на поїзді в Париж (квиток включений), трансфер до готелю.
Поселення в готелі. Ах, Париж. Він особливий, сповнений таємниць, любові, романтики, найкрасивіше і саме блискуче місто в світі… Тут є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! У цей день можна просто присвятити час собі і знайомству з містом. Повернення в готель. Ночівля в готель.

День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж
День 9.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Трансфер в аеропорт Парижа. Виліт з Парижу. Приліт в Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі 3-4* на базі сніданків;
• Екскурсії вказані в програмі туру;
• Усі трансфери по програмі туру;
• Супровід гіда під час екскурсій;
• Страхування.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд в громадському транспорті..
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 300евро
• Переліт з пересадками від 260евро
• Факультативні екскурсії.
Консульський збір + Візового Центру 60 € (крім категорії громадян, які звільняються від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)

Важливо:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються);
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: