Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію ...»

Грація Північної Італії

Днів: 8
Львів - Будапешт - Падуя - Мілан (4 ночі) - Бергамо - оз. Комо - Турін - Генуя - Санта Маргарита - Портофіно - Чінкве-Терре - Брешія - оз. Гарда - Віченца - Венеція - Тревізо - Трієст - Токай - Львів
Італія
Угорщина
Назад

Травень '19

СПО 25 09:30

Червень '19

СПО 5 08:30 СПО 29 09:30

Липень '19

  4 09:30   11 09:30   26 06:30

Серпень '19

  4 08:30   25 06:30

Вересень '19

  4 06:30   19 08:30

Жовтень '19

  13 08:30   24 04:30

Листопад '19

  8 08:30   21 09:30
Вперед
СПО−Спецпропозиція

Без нічних переїздів!!!
4 ночі в Мілані!!!
Всі перлини Північної Італії в одному турі!!!

Екскурсії по Падуї, Мілану, Туріну, Генуї, Брешії
у вартості туру!!!


День 1.

ЛьвівБудапешт

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А».
Пивными дорогами Праги
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд в Будапешт. Пропонуємо насолодитися чудовими видами набережної Корзо і прогулятися по найвідомішій туристичній пішохідній вулиці Будапешту - Ваци. Для бажаючих:

Ажурна прикраса Будапешту

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Річкова прогулянка - незабутня водна подорож по Дунаю...
Ажурна прикраса Будапешту
Переїзд і поселення в готелі на території Угорщини. Ночівля.
День 1 - Львів – Будапешт
День 1 - Львів – Будапешт
День 1 - Львів – Будапешт
День 1 - Львів – Будапешт
День 2.

Падуя

Сніданок. Переїзд в Італію.
Екскурсія

Падуя – місто трьох "без"

(входить у вартість туру)
Місто, що засноване троянцями, можна сміло вважати благословенним, у якого 4 покровителі. Це дивовижне місто, де все дихає історією і культурою. Падуя – місто святого, шанованого у всьому світі Святого Антонія, і місто знань, де розташований один з найдавніших університетів – Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Ми відкриємо для себе тут нову Італію, особливу і таємничу, наповнену красою і загадками…
Переїзд і поселення в готелі в районі Мілану. Ночівля.
День 2 - Падуя
День 2 - Падуя
День 2 - Падуя
День 2 - Падуя
День 3.

Міланозеро КомоБергамоЛугано

Сніданок.
Пересування по Мілану - на громадському транспорті (оплачується самостійно)
Екскурсія

Мілан - столиця моди

(входить у вартість туру)
Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали. Вирушаємо в саме серце Мілану-П'яццо Дуомо, де розташований символ міста - Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілану і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший театр всіх часів і народів. Тут кожен знайде те, що шукав. 
Вільний час. Екскурсії на вибір:

Екскурсія в оперний театр Ла Скала

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Говорячи про те, що собою являє опера в Італії з точки зору виконавської, композиторської та диригентської майстерності, які її традиції і тенденції розвитку, ми завжди маємо на увазі: йдеться про найвідоміший оперний театр в Мілані - про Ла Скала. Пропонуємо Вам відвідати цей шедевр!

Пінакотеки Брера

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Відвідування Пінакотеки Брера - найбільша і найвідоміша картинна галерея в Мілані. Відкрита в 1809 році, вона до цих пір ніби магнітом притягує всіх любителів мистецтва. У картинний фонд включені полотна європейських художників XV-XVII століть і шедеври майстрів італійського живопису XIV-XIX століть: Рафаеля, Караваджо, Модільяні, Браманте, Тінторетто і інших.

Озеро Комо - джерело натхнення

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, селища в середньовічному стилі, розкішні вілли і сади, а в центрі - блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину пишноти природи. Отдых на озере.

Екскурсія по місту Бергамо

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, яка називається "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без усяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника ...

Лугано - сонячний діамант Швейцарії

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Ми поїдемо в Лугано, який причаївся між двома горами, скелі яких спускаються до вод одного з найчарівніших озер альпійської панорами - озера Черезіо. Маленький містечко Лугано підкорить нас живою атмосферою невимушеності та м'яким середземноморським кліматом. Під час оглядової екскурсії по Лугано ми проїжджаємо по головній площі міста Піаца Риформа з беззаперечними атрибутами Швейцарії - банками, безліччю приємних кафе та величним будинком муніципалітету, прикрашеними годинниками і скульптурами.

Таємниці вечірнього Мілану

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)
При світлі ліхтарів місто змінює вигляд: загадкові вулиці, елегантні фасади, лунаюча з барів музика. Ми запрошуємо вас стати на один вечір справжнім міланцем і зануритися в атмосферу нічного життя і бурхливих емоцій
Ночівля.
День 3 - Мілан – озеро Комо – Бергамо – Лугано
День 3 - Мілан – озеро Комо – Бергамо – Лугано
День 3 - Мілан – озеро Комо – Бергамо – Лугано
День 3 - Мілан – озеро Комо – Бергамо – Лугано
День 4.

МіланТурин

Сніданок.
Екскурсія

Найбільш не італійське місто - Турин

(входить у вартість туру)
Головне місто італійського регіону П'ємонт, на подив, не схоже на решту Італії: спокійне, стримане, не хаотичне. Вулиці, закладені ще до нашої ери за велінням імператора Августа, збудовані в шаховому порядку, тому тут практично неможливо заблукати. Турин - місто прекрасних блакитних гір, парків, музеїв, магії і кращого в світі шоколаду. Місто привабливе пам'ятками архітектури епохи бароко і чудовими музеями, неповторною спокійною красою своїх церков, палаців, музеїв. Головною визначною пам'яткою Турина по праву можна вважати Сидонську Капелу, де зберігається знаменита Туринська плащаниця ...
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Відвідування Королівського Палацу

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Королівський палац у Туріні є першою офіційною зимовою резиденцією королів Італії в П'ємонті. Найдавніший рід Савойя, бере свій початок в X cт. н.е. У 1563 році Емманн Фелібер переніс столицю свого князівства з Шамбері в Турин. Туринський королівський палац - це один з найбільш елегантних палаців Європи, що зберіг інтер'єри в автентичному вигляді, як це було при монархії. У 1861 році відбулося об'єднання Італії, а Турін став першою її столицею. У цей період Королівський палац відіграв особливо важливе значення в управлінні країною. Палац розташований на площі Кастелло, в безпосередній близькості від Палацу Мадама. Під час цієї екскурсії ми відвідаємо зали палацу, збройну палату, тронний зал, дзеркальну галерею, парадні зали, зал Сенату, бальний салон і багато іншого.

Абатство Святого Михаїла

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Незабутньою стане подорож до Монастиря Архангела Михаїла, розташованому на горі Піркіріано, в 40 хвилинах їзди від центру Туріна. Історія Абатства починається в кінці Х, на початку XI ст. За легендою, воно було освячено самими ангелами, а в середні віки натовпи паломників перетинали всю Європу, щоб пройти по так званому шляху Святого Архангела Михаїла, який складався з 3-х обов'язкових етапів: Мон-Сен-Мішеля в Нормандії, Абатства Святого Михаїла в П'ємонті і Монте-Гаргано в Апулії. Архітектура Абатства вражає уяву. Змішання творіння природи і людського генія, скеля, камінь, сходи, гірські урвища, колони і вершина гори, навколо якої побудована основна церква. У чудову погоду з терас Абатства відкривається запаморочливий вид на Турін, озеро Авільяно, долину Суза і Альпійські хребти.

No Martini, no party

(Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Нас чекає відвідування легендарної фабрики Мартіні в містечку Асті, де народжується біле вино Мускат і відоме у всьому світі солодке ігристе вино - Мартіні Асті; музею Мартіні, де представлені старовинні пляшки, келихи, а також етикетки і плакати в різних стилях, який по праву вже можна розцінити як твір мистецтва! Ну і звичайно, дегустація неповторного смаку божественного напою.
Повернення в Мілан. Ночівля.
День 4 - Мілан – Турин
День 4 - Мілан – Турин
День 4 - Мілан – Турин
День 4 - Мілан – Турин
День 5.

ГенуяСанта Маргеріта и ПортофіноЧінкве-Терре

Сніданок.
Екскурсія

Господиня моря - Генуя

(входить у вартість туру)
Давня морська держава і найбільший порт в Північній Італії Генуя, є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам і простим шукачам нових вражень. Вузькі вулички, маленькі площі, сходи в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився знаменитий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. Це місто ще в царські часи любила відвідувати аристократія і зараз в його передмісті знаходиться наймодніша курортна зона країни.
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Гармонія природи і мистецтва

(Дорослий: 41€ / Діти: 33€)
Запрошуємо вас відвідати перлини Лігуріі- Санта Маргеріта і Портофіно, улюблене місце відпочинку не тільки італійців, але і міжнародної еліти. Чарівне містечко Санта Маргеріта розташоване в самому центрі Лігурійської Рів'єри в затоці Тігулліо, оточене прекрасними пагорбами, оливковими деревами і шикарними віллами. Далі нас чекає невелика морська подорож на катері в містечко Портофіно. Місто мрії, яхт і незайманої природи!

Чінкве-Терре - веселка емоцій

(Дорослий: 60€ / Діти: 60€)
Заповідник Чінкве-Терре - це природне багатство у всій своїй красі. Місце, відоме у всьому світі, як кілька маленьких середньовічних поселень в провінції Ла Спеції: Монтероссо, Вернацца, Манаролла і Ріомаджоре, вважаються світовим надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Старовинні церкви, яскрава палітра різнокольорових будиночків, величні скелі, покриті виноградниками, яскраве сонце і незвичайно прозоре синє море, а також відома «стежка любові», прорубані в скелястому березі - все це складає неповторний місцевий пейзаж. Переконайтеся в цьому самі ...
Повернення в Мілан. Ночівля.
День 5 - Генуя – Санта Маргеріта и Портофіно – Чінкве-Терре
День 5 - Генуя – Санта Маргеріта и Портофіно – Чінкве-Терре
День 5 - Генуя – Санта Маргеріта и Портофіно – Чінкве-Терре
День 5 - Генуя – Санта Маргеріта и Портофіно – Чінкве-Терре
День 6.

озеро ГардаСірміонеБрешіяВіченза

Сніданок.
Екскурсія

Багатолика Брешія

(входить у вартість туру)
Розташована між двома найвідомішими італійськими озерами, Гарда і Ізео, біля підніжжя зелених пагорбів, вкритих густою рослинністю, на самому початку мальовничої долини Валь Тромп, Брешія часто не береться до уваги мандрівниками, які залишають без уваги саме місто і прямують прямо до безперечно красивих водойм. Факт дуже сумний, так як Брешіа зберігає в своїх надрах один з найпрекрасніших історичних центрів в регіоні і деякі з найбільш добре збережених пам'яток Римської і Ломбардійської епох у всій північній Італії.
Далі наш шлях лежить до озера Гарда.
Живописний куточок Італії і улюблене місце відпочинку гостей з багатьох країн. Скелясті гори переплітаються тут з піщаними пляжами і оливковими гаями, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит. Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в дивне курортне містечко Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали артистів і письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами, охайні будинки так і ваблять все далі і далі. Відпочинок на озері.
Для всіх бажаючих:

Золоте місто - Віченца

(Дорослий: 33€ / Діти: 23€)
Місто Віченца з'явилося давним-давно, ще до нашої ери, у вигляді маленького селянського поселення на березі річки Bacchiglione. З роками, селище перетворилося в невелике місто, у якому в епоху Відродження жив і творив знаменитий архітектор Андреа Палладіо. Як наслідок, ЮНЕСКО, настільки вражене спадщиною талановитого Палладіо, що, не довго думаючи, взяло все місто під свою опіку - аби ніщо не зникло. Знаменитий на весь світ театр Олімпіко в Віченці є останнім дітищем великого архітектора. Знамениті Базиліка Палладіо, кафедральний собор, Piazza dei Signori і розкішна вежа Torre di Piazza, численні палаци, галереї та заміські вілли. А сьогодні Віченца - центр Апеннінської «Силіконової долини», «ювелірна Мекка», одним словом - «Золоте місто».
Переїзд і поселення в готелі. Ночівля.
День 6 - озеро Гарда – Сірміоне – Брешія – Віченза
День 6 - озеро Гарда – Сірміоне – Брешія – Віченза
День 6 - озеро Гарда – Сірміоне – Брешія – Віченза
День 6 - озеро Гарда – Сірміоне – Брешія – Віченза
День 7.

ВенеціяТревізоТрієстАдріатичне узбережжя

Сніданок.
Переїзд на Адріатичне узбережжя. Широкі піщані пляжі, тепле спокійне і неглибоке море, цілюще хвойне повітря Венеціанської Рив'єри подарують Вам найкращий відпочинок, а прибережні ресторанчики завжди запропонують насолодитися дивно ніжними стравами з риби і морепродуктів.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Екскурсія в Венецію (43€/38€) Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Ми зможемо побачити "Таємниці венеціанських каналів" (23€/18€), здійснити прогулянку на гондолі. Також ми зможемо відвідати «Палац Дожів» (21€+вх.квиток) - дійсно загадкова споруда, яка зберігає середньовічні секрети і легенди міста. Водний круїз «Вся краса Венеції» (36€/30€). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці".

Венеція в мініатюрі

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Тревізо знаходиться на північ від свого іменитого побратима. Настільки почесне прізвисько місто отримало завдяки мальовничим барвистим будиночкам рибалок, що розкидані уздовж берега річки. Тревізо взагалі не можна уявити без води, вся історія міста була пов'язана з двома річками: Силі, яка перетинає історичну частину, і там зливається з рікою Каня - створюючи неповторний ландшафт укупі з потужними фортечними стінами і крихкими витонченими будиночками.

Несподіваний Трієст

(Дорослий: 33€ / Діти: 26€)
Зазвичай європейські портові міста - це завжди метушня, галас, вузькі вулиці і натовпи жебраків, однак Трієст - абсолютне виключення з правил і поєднує в собі риси трьох абсолютно різних культур. Понад шість століть Трієст перебував під владою Австрії, величезний вплив на нього здійснила сусідня Словенія, і всі ці неповторні риси нерозривно сплелися з культурою Італії. Цей прикордонний світ збиває з пантелику і дарує цілу гаму суперечливих, проте захоплених відчуттів. 
Переїзд і поселення в готелі на території Угорщини.
Ночівля.
День 7 - Венеція – Тревізо – Трієст – Адріатичне узбережжя
День 7 - Венеція – Тревізо – Трієст – Адріатичне узбережжя
День 7 - Венеція – Тревізо – Трієст – Адріатичне узбережжя
День 7 - Венеція – Тревізо – Трієст – Адріатичне узбережжя
День 8.

ЛьвівТокай

Сніданок.
При бажанні групи і наявності часу.

Король вин – місто Токай

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Для всіх бажаючих – поїздка на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Дегустація токайських вин і «угорський гуляш» – за чудовий Вікенд в хорошій компанії!
Повернення в Україну. Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час. Для туристів, які відправляються на Львівський залізничний вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 00.00.
День 8 - Львів – Токай
День 8 - Львів – Токай
День 8 - Львів – Токай
День 8 - Львів – Токай
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• в разі, коли вік туриста до 6 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелях категорії STANDARD зі сніданками
• 5 екскурсій (згідно програми туру)
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• city tax (міський податок) в Італії від 1.5€ до 6€ з людини за ніч
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візовий Центр = 35€ + 25€

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: