Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Ніщо так не радує око, як зібрана на море валіза…

Літній позитивчик!

Днів: 9
Курорт: Фетхіє
Одеса – Ізмаїл – Стамбул (1 ніч) – Фетхіє (4 ночі на морі) – Бухарест (1 ніч)– Ізмаїл – Одеса
Болгарія
Туреччина
Назад

Квітень '19

  13 09:30 МП 28 08:30

Травень '19

  11 09:30   21 09:30   31 09:30

Червень '19

  9 11:30   17 08:30   27 11:30

Липень '19

  5 09:30   21 08:30   29 09:30

Серпень '19

  6 08:30   16 08:30   30 11:30

Вересень '19

  7 09:30   18 09:30   25 08:30

Жовтень '19

  5 08:30   19 11:30
Вперед
МП−Травневі свята

У вартості туру: екскурсії у Стамбулі, Велико-Тирново і Бухаресті!!!
Можливість відвідати: Дальян, Ксантос, Летоон, Патару, Олюдениз…

День 1.

Одеса - Ізмаїл

Виїзд з Одеси. Можлива посадка в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Нічний переїзд в Стамбул.

День 2.

Стамбул

 Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, яке розташоване одразу в двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою... Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього міста...
Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, який повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та ринками… Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі відвідини шкіряного торгівельного центру).
Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо у вільний час відвідати екскурсії на вибір:
Айя-Софія та Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Більшість колон доричного і коринфського орденів узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
• Для всіх бажаючих відкриє свої двері Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів.
Turkish night (48€/38€). Ви бажаєте відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе у гаремі. Професійні артисти своїм танцем оживлять образи з минулого, Ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької національної кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення в готель. Ночівля у готелі.

День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул День 2 - Стамбул
День 3.

Фетхіє

Cніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Фетхіє. Нас зустрічає «місто сонця» - живописний Фетхіє. Курорт, повний краси та чарівності, розташований на схилі гори Мендос в живописній бухті на стику Егейського і Середземного морів. Його головним багатством є природа: соснові і кедрові ліси, кришталево чисті бухти, зелені острова, Лікійські гори і цілюще повітря. І все це — на землі з великою історією, де збереглись античні міста і чарівні скельні гробниці. Поселення в готель. Відпочинок на Егейському побережжі. Нічліг в готелі.

День 3 - Фетхіє День 3 - Фетхіє День 3 - Фетхіє День 3 - Фетхіє
День 4 - 6.

Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі

Сніданок. Відпочинок на Егейському побережжі. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
Турецька Венеція – місто Дальян (55/48€). Воно все пронизане річками та протоками, якими місцеві мешканці пересуваються на маленьких човнах. Гармонійне поєднання прекрасної архітектури, яскравого минулого та унікальних ландшафтів додають цьому містечку особливої чарівності.
На невеличкому катері ми почнемо свою мандрівку до унікального піщаного пляжу, де живуть морські черепахи Каретта-Каретта. Спочатку ми відвідаємо грязьові ванни, які відомі своїми цілющими властивостями. Сама богиня кохання Афродіта використовувала ці м’ясця для купання, таким чином удосконалюючи свою красу. Наступною зупинкою нашої захоплюючої подорожі будуть відвідини пляжу Ізтузу, відомого тим, що сюди припливають рідкісні гігантські черепахи Каретта-Каретта. Довгий шлях вони долають для того, щоб тут зустріти свого обранця та потім відкласти яйця. Під час відпочинку на пляжі у нас буде унікальна можливість скупатися як у прісній річці Кальбіс, так й у солених водах Егейського моря. Повертаючись у Дальян, катер неспішно пронесе нас повз гори, де погляду відкриваються вирубані у скелях гробниці лікійських царів. Річка має численні вигини, та після кожного повороту вона показує мандрівникам нові, не менш красиві та цікаві місця.
Круїз по 12-ти островах (23/18€) – чудова можливість побувати у відкритому море, скупатися в найчистішій воді, відвідати одні з найкрасивіших островів в Егейському морі. Екскурсія чудово поєднує в собі романтику морських подорожей і дарує безліч нових вражень.

День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі• Ксантос-Летоон-Патара (38/30€+вх. квиток). Починається наша подорож з відвідання руїн античного міста Ксантос. З вершини пагорба, на якій розташовані руїни, відкривається неймовірний краєвид на долину, котра оточена красивими Тороськими горами. Переїзд в Летоон, саме це місто являється одним з найбільш вражаючих священних міст Лікійської Федерації. Він був древнім святилищем богині Лето і її двох дітей: Аполлон і Артеміда. В околицях Летоона знаходяться прекрасні піщані пляжі, при цьому поблизу немає жодного готелю чи ресторану. Завершальним Акордом екскурсії буде відвідування пляжу Патара.
Дайвінг (30€/**€). Підводний світ Егейського моря відрізняється різноманітністю риб та водоростей, численними печерами та гротами. Не потрібно бути володарем спеціального сертифікату, щоби помилуватися цією красою. Екскурсія складається з подорожі на спеціально обладнаному катері, інструктажу та занурення під керівництвом досвідченого інструктора. У перерві Ви зможете поніжитися на сонечку на палубі катера.

Джип-сафарі (30€/30€). На маневрених та швидкісних джипах ми здійснимо мандрівку «турецьким бездоріжжям». На шляху нам будуть траплятися численні перешкоди, круті підйоми та спуски, крижані річки, переїжджаючи котрі ми будемо піднімати великі фонтани бризів. Частина маршруту проходить незаселеною місцевістю з первозданною природою.
Олюденіз (10€+вх. билет) – особливе місце на Землі. Води, які оточують маленьке село, з неймовірно красивими відтінками блакитного кольору, надзвичайної краси.
Повернення в готель. Нічліг в готелі.

День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі День 4 - 6 - Дальян - Відпочинок на Егейському узбережжі
День 7.

Відпочинок на Егейському узбережжі

Сніданок. Відпочинок на морі. В цей день ми можемо приділити трішки свого часу для побачення з морем… Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще кілька фотографій на чудовій набережній і кинути монетку у море… Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі!!! Виселення з готелю до 12:00. Нічний переїзд по території Туреччини.

День 7 - Відпочинок на Егейському узбережжі День 7 - Відпочинок на Егейському узбережжі День 7 - Відпочинок на Егейському узбережжі День 7 - Відпочинок на Егейському узбережжі
День 8.

Велико-Тирново - Арбанаси

Переїзд в Велико Тирново. Сьогодні нас чекає екскурсія по одному з найдревніших міст Болгарії, столиці Другого Болгарського царства - Велико Тирново, колискова болгарської архітектури, живопису та літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Світо-гора, в 1393году був повністю спалений турецькими військами і в короткий термін був побудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів Великої Османської Імперії, одна з основних пам’яток, що збереглись в місті це палаци короля і патріарха на холмі Царевец (вх квиток. додатково оплачується). Вільний час. Пропонуємо усім бажаючим у вільний час відвідати:
"Парк Міні Болгарія" (6€/4€ + вх. квиток). В парку розміщені найвідоміші об’єкти, які варто побачити в Болгарії: меморіальна церква св. Олександра Невського, Національний театр ім. Івана Вазова, монастир святого Іоанна Рила, Бачковський монастир, храми и замки Болгарії.
Арбанаси (18€/16€). Усім бажаючим пропонуємо відвідати Арбанаси, місто, яке колись було набагато більшим поселенням. У 1530 воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення у Велико-Тирново. Переїзд в Бухарест. Поселення в готель. Нічліг в готелі.

День 8 - Велико-Тирново - Арбанаси День 8 - Велико-Тирново - Арбанаси День 8 - Велико-Тирново - Арбанаси День 8 - Велико-Тирново - Арбанаси
День 9.

Бухарест - Одеса

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні на нас чекає екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту. Місто розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії в часи правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, майдан Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв… Переїзд в Одесу.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 22:00, в Одесу - 1:50.
До нових зустрічей!

День 9 - Бухарест - Одеса День 9 - Бухарест - Одеса День 9 - Бухарест - Одеса День 9 - Бухарест - Одеса
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршрут;
• три екскурсії згідно програми туру
Додатково оплачується:
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії – 35 € (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО: 
• Вартість тура в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Знижка для дітей до 12 років на дод. місці (дивимось таблицю з цінами) діє при умові, що два спальних місця оплачуються по тарифу для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Міста посадки і висадки туристів по маршруту:
Одеса - головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 2);
Ізмаїл – супермаркет «Таврія В» (пр. Суворова, 181);
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобуса;
• Компанія не несе відповідальності за работу митних та прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: