Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Я в мові присмак сонця Вірменії рідної люблю,
Люблю рідних небес блакить, сіяння річок і блиск озер,
І хатин непомітний морок, загублений в ущелинах гір,
І камені стародавніх міст в дрімоті віковій люблю.

«Сонячні промені Вірменії»

Днів: 9
Єреван - Ечміадзін - Сагмосванк - Амберд - Кармравор - Севан Гошаванк - Гарні - Гехард - Вірап - Нораванк - Джермук - регіон Лорі - Єреван
Вірменія

9 днів/8 ночей

Вильоти кожної п’ятниці

День 1.
19:50 Виліт з Києва
00:25 Приліт в Єреван.
Трансфер в готель. Розміщення.
Вільний час.

День 2.
Сніданок в готелі. Екскурсія «Місто рожевого туфу». Єреван - тринадцята столиця землі вірменської, одне з найдавніших міст світу. Нас очікують самі приголомшливі місця столиці Вірменії - площа Республіки, всі будівлі на якій облицьовані фельзитовим туфом рожевого і білого відтінків, що надає площі дуже ошатний вигляд. Увечері нас тут розважатимуть співаючі фонтани. Фортеця Еребуні - заклав урартский цар Аргишти I в 782 році до н.е. на пагорбі Арін - Берд з видом на долину річки Аракс в якості своєї резиденції і військово -стратегічного пункту для оборони північних кордонів царства. Також ми відвідаємо етнографічний музей . Плато Цицернакаберд - меморіальний комплекс, 12 бетонних плит позначають втрачені області Західної Вірменії. Матенадаран на давньовірменському означає "книгосховище". Це науково - дослідний інститут імені Месропа Маштоца, де зберігаються та реставруються древні рукописи і манускрипти. Повернення в готель.

День 3.
Сніданок в готелі.
«Духовний центр Вірменії - Ечміадзін» - слово це означає місце, де з'явився на світ Єдинородний. Це місце, шановане вірменами всього світу, так як тут знаходиться центр Вірменської Апостольської церкви, невелике містечко. Тут знаходяться резиденція католікоса, монастир, кафедральний собор, духовна семінарія, бібліотека, крім того, тут зібрана прекрасна колекція хачкарів. Храм Звартноц - пам'ятник епохи найбільших досягнень вірменської національної культури 5-7 століть. Враження від Звартноц було таке велике, що вигляд храму неодноразово намагалися повторювати як у Вірменії , так і за її межами. Вплив Звартноц відчувається в багатьох архітектурних спорудах Вірменії аж до 11 століття.
Повернення в Єреван. Вільний час.

День 4.
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Слідами історії славних вірмен» - монастир Псалмів - Сагмосаванк, комплекс на краю скелястого обриву мальовничої ущелини річки Касах. Його силует панує над прилеглим до нього селищем. А на схилі гори Арагац 39 витесаних з туфу букв - це пам'ятник вірменському алфавіту. У створенні пам'ятника брали участь майстри - каменерізи з усієї Вірменії, а створювався він до ювілею - у 2007 році вірменському алфавіту виповнилося 1600 років. На південному схилі Арагац, зверненому до Араратської долини, своєю величчю нас вразить фортеця - замок Амберд. Вірменські будівельники були неабиякими фортифікаторами, вони будували свої фортеці, використовуючи природний захист. Це міг бути скелястий мис при злитті гірських річок, або неприступний стрімчак, з'єднаний з гірським масивом вузькою смугою землі. Саме так вчинили будівельники фортеці - замку Амберд. Кармравор єдина у Вірменії каплиця, первісна черепична крівля, якої вціліла до наших днів. Також ми відвідаємо село Ошакан, воно має особливе значення для кожного вірменина, саме тут знаходиться склеп Месропа Маштоца, який створив вірменську писемність.
Повернення в Єреван. Вільний час.

 

День 5.
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Райський куточок землі». Озеро Севан або Гегамське море - одне з найбільших високогірних прісних озер Землі. Озеро оточують Гегамські, Арегунійскі, Севанські і Варденіські гори з різних сторін. Таке відчуття, ніби Севан - це шматочок неба на землі. Далі ми відвідаємо монастир Севанаванк - шлях буде не легкий, монастир розташований на вершині пагорба, так що підніматися високо, але, повірте, це того варте! Так що запасіться терпінням, і вперед! Тим більше, що по мірі підйому види будуть один одного красивіші. Місто Діліжан - вірменське Боржомі, тут оздоровимся цілющою водою і наберемося сил на подальшу подорож. Монастир Гошаванк - квітка древньої Вірменії, де розташовувався великий середньовічний університет. Наша дорога через заповідний буковий ліс виведе на прекрасний монастирський комплекс XI -XIII Агарцін. Це - перлина каньйону, одне з самих таємничих місць у Вірменії, огорнуте в зелені гірських лісів. Повернення в Єреван.

День 6.
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Шедеври, заховані в скелях». Храм Гарні, побудований в 76 році, виявився єдиним, який пережив період руйнування язичницьких храмів, що наступив після того, як Вірменія в 301 році прийняла християнство. Ми опинимося на тому місці, де задовго до прийняття християнства, на високих щаблях в тіні коринфських колон храму Гарні, царі давнини в обмін на жертовні дари просили еллінських богів про врожай і слухняних підданих. Трохи далі по нашій дорозі з Єревана вглиб країни, вгору за течією річки Азат , серед гір у вузькій ущелині ховається один чоловічий монастир Гехард. Але ми його обов'язково знайдемо. Ніби для більшого маскування, кам'яні стіни монастиря зливаються з оточуючими скелями. Його споруди частково вирізані в скелі. Всередині головного храму дуже темно: освітленням служить лише вузький отвір в куполі і свічки. Основний об’єм храму був прибудований до того притвору, що знаходяться в скелі. На стінах скелі вирізані такі ж давні вірменські символи. Повернення в Єреван.

День 7.
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Вірменські промінчики» - першим відвідаємо одне з найбільш шанованих місць Вірменії - Хор Вірап - кріпацький монастир, є місцем паломництва, священне для Вірменської Апостольської Церкви, з якого відкривається найкращий вид на Арарат. Монастир Нораванк - згідно з легендою, Нораванк був домом для частини цього Хреста, на якому була кров Христа, хреста, який був знайдений таємничим мандрівником, який виявив чудо воскресіння. Велика кількість води і сонця наповнює душу теплом ... - Джермук є цінним питним бальнеологічним курортом. Назва Джермук походить від слова "Джермен", що означає теплий. Кожен, хто хоч раз побував у цій корисній місцевості ніколи не забуде солодкість її цілющої води, тінисті ліси, чудові водоспади, запах альпійських квітів і сріблясту гладінь річки Арпа. Село Арені - славиться різними сортами вина, тут відвідаємо історичні пам'ятники і звичайно спробуємо знамените вино «Арені».

День 8.
Сніданок в готелі.
Екскурсія «Лорійські дива» . Село Ахпат старих часів називалося Србліс або Святий Світ, бо сонце вставало з-за сусідньої гори і омивало світлом сусідні села. Після побудови монастиря Ахпат село перейменували, а назвою Србліс місцеві жителі охрестили сусідню гору. Неподалік від Ахпата знаходиться інше диво Лорійської регіону - монастир Санаїн, займає невелику, близько 2га територію, в центральній частині якого, навколо головного храму Санаїна - Сурб Аствацацин - побудовані церква Аменапркіч і каплиця Сурб Григор, будинок академії, книгосховище, будівля галереї, притвор і дзвіниця. І останнє чудо на нашому шляху - Дсех. Прилісне село, відоме як батьківщина великого вірменського письменника і поета Ованеса Туманяна.
Повернення в Єреван. Вільний час.

День 9.
Сніданок в готелі.
Трансфер в готель.
7:30 виліт з Єревану.
8:15 приліт до Києва.

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• Трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
• Проживання в готелі 3 * в Єревані.
• Екскурсійне обслуговування згідно програми;
• Транспортне обслуговування згідно програми;
• Вхідні квитки;
• Страховка
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• авіа переліт Київ-Єреван-Київ (від 420 $)
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування;

Документи:
• Дорослі - діючий закордонний паспорт;
• Діти (до 16 років), котрі подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини).
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника!

Для громадян України віза до Вірменії НЕ ПОТРІБНА!!!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• При більш ранньому від'їзді туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.

Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. 

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ,
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: