Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Підстав лице сонечку, і воно тебе поцілує… Ніжно-ніжно.

Захоплюючий Схід

Днів: 8
Курорт: Айвалик
Одеса – Ізмаїл – Бухарест (1 ніч) – Стамбул (2 ночі) – Айвалик (2 ночі на морі) – Пловдив (1 ночь) – Пояна Брашов (1 ніч) – Ізмаїл – Одеса
Болгарія
Румунія
Туреччина
Назад

Березень '19

  23 07:30

Квітень '19

ФЦ 11 06:30 МП 30 04:30

Травень '19

  12 07:30   22 04:30

Червень '19

  15 06:30

Липень '19

  6 07:30   20 06:30

Серпень '19

  4 07:30   25 06:30

Вересень '19

  4 06:30   14 04:30   24 06:30

Жовтень '19

  13 07:30   29 04:30
Вперед
ФЦ−Фестиваль, свято квітів
МП−Травневі свята

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! Тур з відпочинком на Егейському узбережжі !!!
У вартість туру вже включені екскурсії по Бухаресту, Стамбулу, Бурсі, Пловдіву, Велико-Тирново і Брашову….

Можливість відвідати: Пергам, Ефес і Трою в Туреччині, Арбанаси та «Болгарське село» в Болгарії , Палац Пелеш в Трансільванії, Палац Парламенту в Бухаресті, Айя - Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана і усипальницю Роксолани в Стамбулі!!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл - Бухарест

 Виїзд з Одеси. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест  

День 2.

Бухарест - Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівлі уряду. Навпроти цього місця знаходиться і палац першого румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.
Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу на двох континентах. Він зберігає священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Стамбул зібрав у собі краще двох континентів. Скарби мистецтва та архітектури пробудять почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси здивують своєю витонченістю і красою… Тільки побачивши його своїми очима, можна із захватом усвідомити велич Стамбулу, блиск і повний протиріч сьогоднішній день цього міста. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест - Стамбул День 2 - Бухарест - Стамбул День 2 - Бухарест - Стамбул День 2 - Бухарест - Стамбул
День 3.

Стамбул

 Сніданок. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул». Немов стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, який повний дивовижних місць, заворожливих пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Стамбул, як жодне інше місто у світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і ринків… Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість купити не лише сувеніри, але і вироби з шкіри і хутра (у програмі передбачено відвідини шкіряного торгового центру).
Також цього дня є можливість відвідати екскурсії на вибір:
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єри будівлі, прикрашені колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими каменями та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
Для всіх бажаючих відкриває свої двері Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та найбільш відвідуваний музей Туреччини. Впродовж 400 років цей палац був центром управління Османської держави, однієї з трьох найбільших імперій світу.

День 3 - Стамбул «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани» (21/13€). Один із семи пагорбів прикрашає приголомшлива будівля, справжній шедевр архітектури Османської імперії – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим архітектором Синаном.
Пролетіли століття, та мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, побудована на честь жінки. Це наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тодішнього світу – турецького султана, та ще і вела на чужині, в потужній Османській імперії, декілька десятиліть особисте мудре правління державою.

Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найкрасивішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, будинки-острови, палаци султанів та візантійські фортеці.
Для всіх бажаючих Turkish night (48€/38€). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні артисти своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької національної кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої звучатиме європейська і турецька музика. Повернення в готель. Ночівля.

День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул
День 4.

Бурса - Айвалик

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час, для прогулянок, купівлі сувенірів і подарунків… Нас запрошує найкрасивіший палац Стамбулу - Долмабахче (18€/10€+вх. квиток). Фасад палацу Долмабахче простягнувся на 600 метрів уздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...
Переїзд до північного узбережжя Мармурового моря, паромна переправа Гебзе-Ялова, переїзд у Бурсу. Біля підніжжя гори Улудаг розташоване напрочуд зелене місто з багатою історією та яскравим минулим – Бурса. Місто відоме з часів Римської імперії, колись було столицею Османської імперії. Багата історія залишила свої відбитки в культурному і архітектурному виді міста. Нас чекає пішохідна екскурсія по турецькому смарагду – Бурсі. Пройшовши по місту з досвідченим екскурсоводом, нам на мить здастся, що за дуже короткий час у цьому містечку можна зустріти всі пори року… Тут ми побачимо Мармурове море, відомі на весь світ гарячі джерела і засніжену панораму гір Улудаг. До основних переваг міста також можна віднести його архітектуру і художню спадщину. Серед найбільших відомих пам’яток міста – Зелена Мечеть, Мечеть Орхана, Мечеть Еміра Султана, Мечеть Мурада. Вільний час. Переїзд в Айвалик.
Айвалик - невеличке портове місто, оточене сосновими лісами. Воно розташоване поруч з однойменною бухтою, навпроти острова Лесбос. Сьогодні Айвалик є відомим курортом з численними сучасними готелями і чудовими протяжними пляжами. У місцевих ресторанчиках подають неймовірно смачні рибні страви. Місто славиться своїми рибними ресторанами та торгівлею маслинами, а також спокійною атмосферою затишного сімейного відпочинку. Навколо курорту розташовані десятки маленьких мальовничих островків, до яких легко дістатися на човні. Поселення в готель. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

День 4 - Бурса - Айвалик День 4 - Бурса - Айвалик День 4 - Бурса - Айвалик День 4 - Бурса - Айвалик
День 5.

Пергам - Ефес - Відпочинок на Егейському узбережжі

 Сніданок. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати античні міста: 
Пергам (23€/18€+вх. квиток). Нас зустрічає одне з найбільш стародавніх міст Малої Азії. Пергам зобов’язаний своєю назвою героям «Іліади» – поеми геніального сліпого поета Гомера. Згідно з давньогрецькою міфологією, Пергам було засновано сином Андромахи та Гелена. На честь легендарної цитаделі Трої новонародженого нарекли Пергамом. Найбільшим скарбом міста рахувалася його багата бібліотека, у якій зберігалися десятки тисяч сувоїв з папірусу. У всьому античному світі Пергамська бібліотека була другою за значенням після Олександрійської.
Ефес (48€/38€+вх. квиток). Ще у сиву давнину він рахувався одним з найгарніших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди. Також ми зможемо відвідати будинок Діви Марії (16€/10€+вх. квиток), де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двохтисячолітньої давнини Повернення в Айвалик. Вільний час. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 5 - Пергам - Ефес - Відпочинок на Егейському узбережжі День 5 - Пергам - Ефес - Відпочинок на Егейському узбережжі День 5 - Пергам - Ефес - Відпочинок на Егейському узбережжі День 5 - Пергам - Ефес - Відпочинок на Егейському узбережжі
День 6.

Чанаккале - Троя - Пловдив

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Чанаккале. Вільний час. Для усіх охочих факультативна екскурсія в Стародавню Трою (23€/18€+вх. квиток). Це цікава подорож у прадавній світ легенд та міфів. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та любителів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при облозі міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої. Повернення в Чанаккалле. Переїзд південним узбережжям Мармурового моря до протоки Дарданелли, паромна переправа Лапсеки-Гелиболу, переїзд в Пловдів.
Поселення в готелі. Вільний час. Для всіх бажаючих «Вечір з національним колоритом» (36€/21€). Знайомство із гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочати із цієї екскурсії. Нас очікує приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино! Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6 - Чанаккале - Троя - Пловдив День 6 - Чанаккале - Троя - Пловдив День 6 - Чанаккале - Троя - Пловдив День 6 - Чанаккале - Троя - Пловдив
День 7.

Велико-Тирново - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає знайомство із магічно прекрасним містом Пловдив. Місто унікальне у будь яку пору року, взимку немовірно біле, навесні вкрите зеленю, влітку квітами, восени - з гронами винограду на м’яких стеблах. Завдяки дивовижній мальовничості історичного центру Пловдів називають містом художників… 
Переїзд у Велико-Тирново. Сьогодні нас чекає екскурсія одним з найдавніших міст Болгарії, столицею Другого Болгарського царства – Велико-Тирново, колискою болгарської архітектури, живопису та літератури. Велико-Тирново побудоване на трьох пагорбах – Царевец, Трапезіца та Свето-гора, у 1393 році місто вщент було спалене турецькими військами, але у короткий час відбудоване заново. Зараз одними з головних пам’яток, що збереглися у місті, є палаци короля та патріарха на пагорбі Царевец (вхідні квитки оплачуються додатково), а також деякі будови часів Османської імперії. Вільний час.
Переїзд у Пояну Брашов. Поселення в готелі. Для всіх бажаючих - вечірня програма «Вечеря з національним румунським колоритом» (18/16€). У нас буде можливість повечеряти, послухати румунську музику. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 7 - Велико-Тирново - Пояна Брашов День 7 - Велико-Тирново - Пояна Брашов День 7 - Велико-Тирново - Пояна Брашов День 7 - Велико-Тирново - Пояна Брашов
День 8.

Брашов - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брашов. Наш екскурсовод із задоволення розповість нам найсокровенніші таємниці цього краю... Нас чекає незабутня екскурсія «Румунським Зальцбургом»- містом Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу і романського стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час… Переїзд в Сінаю. Вільний час.
Усім бажаючим пропонуємо відвідати один із найкрасивіших замків Трансільванії – Палац Пелеш (21/16€+вх. квиток). Нас чекає екскурсія літньою резиденцією колишньої королівської родини Румунії, відвідини одного з найбільш неповторних музеїв Європи – замка Пелеш, який заслужено вважається шедевром архітектури та мистецтва. Тут можна побачити як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як порцеляна та слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів та підкреслюють багатство смаку… Переїзд в Одесу. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл – 22:00, в Одесу 01:50 (наступний день).
До нових зустрічей!

День 8 - Брашов - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов День 8 - Брашов - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов День 8 - Брашов - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов
 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Базовий готель в Айвалику по програмі туру "Захоплюючий Схід" з виїздом 2 листопада - MARE !!!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях 3* на базі сніданків, в Айвалику в готелі на базі сніданків та вечерь;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• шість екскурсій згідно програми туру.

Варість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Знижка для дітей (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення;
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
80 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
230 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: