Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

...Місто-казка, місто-мрія,
Попадаючи в його сіті, пропадаєш назавжди...

«А в очах кохання…вишуканий Фонтенбло»

Днів: 10
Будапешт – Париж – Версаль – Фонтенбло – Егер і Мішкольц-Тапольца – Братислава- Будапешт
Угорщина
Франція

(10 днів/9 ночей)

У вартості туру оглядові екскурсії по Будапешту та Парижу, екскурсія по Монтмартру
а також фантастичний замок ФОНТЕНБЛО!

Є можливість відвідати: розкішний Версаль, затишну Братиславу, печерні купальні Мішкольц-Тапольца!!!

День 1.

Будапешт

 Прибуття в Будапешт.
Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість самостійно відвідати:
• один із найдавніших зоопарків Європи (6€)

День 1 - Будапешт відпочити в термальних купальнях Сечені (20€/особа, перебування з 09:00 до 18:00)

Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2.

Будапешт

 Сніданок.
8:00 Оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів...
Вільний час. Рекомендуємо факультативно відвідати:

День 2 - Будапешт Круїз по Дунаю на кораблику з напоями (25€ дорослий, 20€ дитина) - продовжуємо знайомство з Будапештом!

Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста, шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Під час поїздки на борту корабля також пропонується вечеря (за дод. плату).
19:00 Вечір в одному з колоритних ресторанів Будапешта (45€ дорослий, 35€ дитина) з національною програмою, насиченою народною музикою, атмосферою угорських звичаїв, пісень і танців. Вечеря з страв угорської кухні, що доповнюється угорськими винами та безалкогольними напоями. Солодкий наспів скрипки і запальний чардаш зроблять цей вечір незабутнім.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт
День 3.

Париж

 Сніданок.
Виселення з отелю. Трансфер в аеропорт. Переліт в Париж
Прибуття в париж. Трансфер и поселення в готель у Парижі.
Вільний час.
Ночівля в готелі (Париж).

День 4.

Париж

 Сніданок.
Оглядова екскурсія - «Елегантна столиця світу - Париж» (у вартості туру). Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все для всіх - для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей. Вулиці тут дихають історією, пам'ятники і музеї відомі в усьому світі, а кожен тротуар в Парижі - театр повсякденного життя. Це місто, де на рівних правлять мистецтво і любов. Незліченні враження чекають тих, хто воліє знайомитися з Парижем і парижанами, прогулюючись вулицями міста. А на завершення нашої чарівної подорожі ми відвідаємо музей парфумерії Фрагонар (у вартості туру). Досвідчений продавець, він же екскурсовод розкриє багато секретів знаменитих марок духів, а чоловіки дізнаються, який аромат виходить від Клаудії Шиффер або Катрін Деньов. Але найголовніше Ви зможете придбати цю ексклюзивну продукція за фабричними цінами. Відкривши фірмову пляшечку, Ви будете довго згадувати незабутній час, проведений у храмі розкоші і мрії. Пляшечка parfum, що може бути краще, їх аромат хвилює, пробуджує фантазію, занурює у світ любові!
Екскурсія в богемний район Монмартр (у вартості туру) ... Монмартр був і залишається одним з найбільш мальовничих кварталів Парижа. Протягом усього XIX століття Монмартр був привабливим центром для тих художників, для яких вести богемне життя означало, насамперед, жити вільно, присвятити себе тільки мистецтву і відмовитися від усіх умовностей і примусів зовнішнього світу. Кожен художник, від самого знаменитого до мало відомого, залишив на Монмартрі слід своєї життя, своєї творчості. Та й зараз цей пагорб населяють люди, які тут живуть і працюють, наповнюючи своїм мистецтвом і неквапливим способом життя вузькі звивисті вулички.
Ночівля в готелі (Париж).

День 4 - Париж День 4 - Париж День 4 - Париж День 4 - Париж
День 5.

Париж

 Сніданок.
Вільний день в Парижі. Рекомендуємо відвідати:
Факультативна екскурсія в Версаль (65€ дорослий, 52€ дитина). Версаль - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... примха молодого Короля Сонця або тонко продумана політика?
Слава про творців Версаля рознеслася по всій Європі і не потребує підтвердження, а з середини 17ст. і протягом майже 150 років, саме тут вирішуюються доля Європи і світу, людські долі і їх кар'єра. Звідси диктується мода, тут народжуються найнеймовірніші чутки і легенди ... Ось тільки деякі імена, пов'язані з Версалем: Мадам де Помпадур, Рішельє, Мадам де Мантенон, Мольєр, Марія-Антуанетта, Расін, Лафонтен, Наполеон.
Після екскурсії по королівських апартаментах можна насолодитися Версальським парком з його квітковими партерами, статуями, прихованими доріжками або прогулянкою в кареті.
Ночівля в готелі (Париж).

День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж
День 6.

Париж

 Сніданок.
Автобусна екскурсія в Фонтенбло з відвідуванням Собору Інвалідів (у вартості туру). Фонтенбло - найстаріше володіння французьких королів. Спочатку це було мисливське угіддя, а трохи пізніше стало офіційною резиденцією монархів. Кожен король Франції неодмінно залишав свій слід в архітектурі замку, розширюючи його, влаштовуючи нові покої, добудовуючи чергове крило вже в стилі сучасної йому епохи. Палац оточений найкрасивішим парком і лісом. Багато в цьому замку пов'язано з імператором Наполеоном - великою особистості для історії Франції.
Наступний етап екскурсії - Будинок Інвалідів - музейний комплекс, присвячений славній військової історії Франції. Гід познайомить вас з культурною та практичною цінністю Будинку Інвалідів з моменту його заснування до наших днів як символу патріотизму та героїзму французької нації. Але, напевно найбільшу увагу до себе притягує саркофаг під куполом собору - саме там покоїться сам Наполеон Бонапарт!
Ночівля в готелі (Париж).

День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж
День 7.

Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт в Будапешт.
Прибуття в Будапешт. Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість самостійно відвідати:

День 7 - Будапешт відвідування однієї з найкрасивіших купалень Європи - купальня Геллерт (20€/особа, перебування з 9:00 до 18:00)

Купальний комплекс був споруджений з помпезністю, яка була в старовину. Захоплююче видовище нагадує про стародавні римських предметах: критий комплекс з різнокольоровими стеклами, елегантні басейни, прикрашені колонами. У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлова ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячий басейни, а також басейн з хвилями
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 7 - Будапешт День 7 - Будапешт День 7 - Будапешт
День 8.

Будапешт - Егер - купальні Мішкольц-Тапольца

 Сніданок.
Вільний день в Будапешті. Рекомендуємо відвідати:
Факультативна екскурсія "Егер + Мішкольц-Тапольца» (75€ дорослий, 65€ дитина). Відвідування єдиної в Європі печерної купальні в Мішкольцтапольце, де туристів чекає купання в підземному термальному озері, що виходить на поверхню в сталактитових залах, з водоспадами, гідромасажними установками і різними водними атракціонами. Термальну печеру оточує чудовий природний парк з озером. Для купання необхідно взяти з собою купальні приналежності! Егер - невеличке мальовниче місто відоме своєю фортецею, термальними джерелами (бальнеологічний курорт), історичними будівлями (у тому числі найпівнічніший турецький мінарет), а також виробництвом знаменитого угорського червоного вина «Бича кров». Відвідування Долини красунь з обідом і дегустацією знаменитих егерських вин.
Увага! Під час щорічних профілактичних робіт в печерних купальнях, купання проводиться в термальних купальнях курорту Егерсалок.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 8 - Будапешт - Егер - купальні Мішкольц-Тапольца День 8 - Будапешт - Егер - купальні Мішкольц-Тапольца День 8 - Будапешт - Егер - купальні Мішкольц-Тапольца День 8 - Будапешт - Егер - купальні Мішкольц-Тапольца
День 9.

Будапешт - Дьйор - Братислава - Вишеград - Сентендре

 Сніданок.
Вільний день в Будапешті. Рекомендуємо відвідати:
Факультативна екскурсія «Братислава і Дьйор» (85€ дорослий, 62€ дитина). Дьйор - затишне старовинне містечко. Історичний центр Дьёра - це відмінний пам'ятник міського планування XVIII століття. Безліч красивих церков, палаців і будівель служать зразком австрійського бароко. Братислава вражає дивно гарним історичним центром. Ви прогуляєтеся по мальовничому історичному центру, підніметеся в Братиславський Град, Новий міст, Рибальські ворота, Собор Святого Мартіна і Стару ратушу, Національний театр Словаччини.
АБО:
Екскурсія «Закрут Дунаю: Естергом - Вишеград - Сентендре». (63€ дорослий, 45€ дитина). Екскурсія проходить по трьох містах: Естергом-Вишеград-Сентендре. Естергом - католицький центр країни. У під'їжаючих сюди з боку Закруту Дунаю захоплює дух від пишноти, що відкривається перед ними на найбільший угорський католицький собору - Базиліку. Вишеград - центр епохи Ренесансу часів короля Матьяша. Пам'ятки: Вишеградська Фортеця, Палац Матьяша, Вежа Саламона. З верху відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю. Сентендре - гарненьке сербське містечко-музей, розташоване в 25 км від Будапешта. Криві звивисті вулички, вежі 7 храмів, насичена колірна палітра будинків, густий середземноморський колорит і пара дюжин музеїв роблять це місто на березі Дунаю самим відвідуваним туристичним центром закруту Дунаю. Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 9 - Будапешт - Дьйор - Братислава - Вишеград - Сентендре День 9 - Будапешт - Дьйор - Братислава - Вишеград - Сентендре День 9 - Будапешт - Дьйор - Братислава - Вишеград - Сентендре День 9 - Будапешт - Дьйор - Братислава - Вишеград - Сентендре
День 10.

Будапешт

 Сніданок.
Виселення з готелю і трансфер в аеропорт.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в Будапешті та Парижі, в готелях вибраної категорії, на базі сніданків.
• Екскурсії: оглядові по Будапешту та Парижу, Монмартр, замок Фонтенбло.
• трансфери:
В Будапешті 2 трансфери аеропорт - готель - аеропорт.
В Парижі: аеропорт - готель - аеропорт.
• медична страхівка
Додатково оплачується:
• консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно договору про спрощення візового режиму).
• послуги візового центру
• В разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертається. (Виключення для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриє Аккорд Тур).
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти:
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.
• авіапереліт Київ – Будапешт- Париж - Будапешт - Київ

*ВАЖЛИВО!!!
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснений тільки в офісі турагентства в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• Початок екскурсій в Будапешті - біля Muсsarnok (Виставковий зал сучасного мистецтва на пл.Героїв).
• Місце збору на екскурсії в Парижі: Opera Garnier, конная статуя Людовика ХIV, статуя Карла Великого..
• У період виставок, конгресів можлива зміна вартості туру чи розміщення в готелях нижчої категорії.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: