Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Під місячним світлом. Португалія!

Днів: 9
Лісабон - Евора - Алмада - Азейтау - Обідуш - Алкубаса - Баталья - Фатіма - Брага - Гімараєш - Бом Жезуш - Порто - Куімбра - Томар - Синтра - Мис Рокка - Кашкайш
Португалія
Назад

Червень '19

20, 21, 23, 27, 28, 30

Липень '19

4, 5, 7, 11, 12, 14, 18, 19, 21, 25, 26, 28

Серпень '19

1, 2, 4, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 22, 23, 25, 29, 30

Вересень '19

5, 6, 8, 12, 13, 15, 19, 20, 22, 26, 27, 29

Жовтень '19

3, 4, 6, 10, 11, 13, 17, 18, 20, 24, 25, 27, 31
Вперед
День 1.

Лісабон

 Виліт в Лісабон. Прибуття. Трансфер в готель.
Поселення в готелі в Лісабоні (після 14-00).
Вільний час.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 1 - Лісабон День 1 - Лісабон День 1 - Лісабон День 1 - Лісабон
День 2.

Лісабон

 Сніданок.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по Лісабону (3.5 г.) (у вартості туру).
Мальовничі пагорби старого Лісабона з урочистої висоти Парка Едуарда VII; серце міста - Авеніда Лібердаде і Байша; найстаріший район Алфама, звідки відкривається панорамний вид на місто і річку Rio Tejo; найстаріший діючий храм міста - Кафедральний собор Се, який був побудований 1150 р на місці мечеті, як символ перемоги християн над маврами; легенда і гордість португальської історії - білокам'яний монастир ієронімітів, де покоїться найбільший національний герой - Васко да Гама; символ міста, Вежа Белема - бастіон, приймальня і в'язниця в XVI столітті.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 2 - Лісабон День 2 - Лісабон День 2 - Лісабон День 2 - Лісабон
День 3.

Алмада - Евора

 Сніданок.
Запрошуємо Вас на екскурсію Алмада, Азейтау, Евора (8 г.) (у вартості туру).
Екскурсія на цілий день по просторах казкової провінції Алентежу починається з переїзду по Лісабонському Мосту 25 Квітня та огляду знаменитої статуї Ісуса Христа, встановленої на оглядовому майданчику на п'єдесталі заввишки 82 метри, звідки відкриваються прекрасні види на місто Лісабон і річку Тежу. Наступна зупинка в районі Азейтау, з відвідуванням винного погребу José Maria de Fonseca, де виробляються ароматні високоякісні десертні вина «Мушкател» (Moscatel de Setúbal). Знайомство з історією виробництва і відвідування винних погребів з дегустацією. Потім переїзд в Евору, місто-пам'ятник ЮНЕСКО, де ми здійснимо пішохідну прогулянку з відвідуванням Кафедрального собору Се і Каплиці Св. Франциска, побудованої з людських кісток і черепів, а також найкрасивіших архітектурних ансамблів міста. Повернення в Лісабон по мосту Васко да Гама, звідки відкривається вид на сучасний виставково-розважальний комплекс Парк Націй.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 4.

Синтра - мис Рока

 Сніданок.
Вільний день для прогулянок і шопінгу.
Запрошуємо Вас на екскурсію Синтра - мис Рока - Рів'єра (8 г.) (у вартості туру).
Переїзд в Синтру, Огляд паркового комплексу Сінтри, пам'ятки ЮНЕСКО. Зовнішній огляд Національного палацу Сінтри, найстарішого в Європі королівського палацу в східному дусі, де народжувалася мрія про морську імперію і плелися інтриги епохи Реставрації. Відвідування Садиби Регалейра, красивого, потопаючого в зелені, філософського парку з зловісними і таємничими підземеллями, в якому символіка масонів і алхіміків з'єдналася з історією Португалії та геральдикою родини. Відвідування найзахіднішої точки Європи мису Рока і панорамна прогулянка вздовж берега океану. Повернення в готель в Лісабоні.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 4 - Синтра - мис Рока День 4 - Синтра - мис Рока День 4 - Синтра - мис Рока  
День 5.

Обідуш - Баталья - Фатіма

 Завтрак.
Запрошуємо Вас на екскурсію Обідуш - Алкубаса - Баталья - Фатіма (8 г.) (у вартості туру).
Переїзд в історично-культурний центр Обідуш. Місто-пам'ятник Юнеско, оточений кріпосними стінами, був з незапам'ятних часів володінням кожної королеви Португалії. Місцеві торгові лавки цього містечка порадують вас достатком товарів починаючи від відомого вишневого Люкера і кераміки до ювелірних португальських прикрас «філігранні». Відвідування церкви монастиря Алкубаси XIII ст., Шедевра ЮНЕСКО, де покоїться в найкрасивіших різьблених готичних гробницях прах фатальний пари закоханих - короля Педру I і благородної дами, красуні Інеси де Кастро. Відвідини найкрасивішого собору Португалії - домініканського монастиря Батальї XV в. Відвідування Фатіми - місця поклоніння всього християнського світу, де в 1917 році явлення Божої Матері передрекли прийдешнє мучеництво Православ'я в гоніннях на віру, і закликали молитися про спасіння.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 5 - Обідуш - Баталья - Фатіма День 5 - Обідуш - Баталья - Фатіма День 5 - Обідуш - Баталья - Фатіма День 5 - Обідуш - Баталья - Фатіма
День 6.

порту

 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в сторону Порто.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по Порто (8 г.) (у вартості туру).
Головні шедеври бароко півночі Португалії: башта і церква Клерігуш, Церква Св.Франціска, «одягнена в золоті ризи», прикрашена самобутніми творіннями місцевих золоторізбярів, серед яких славиться «Древо Єссея», генеалогія Христа із зображенням дванадцяти ізраїльських царів. Кафедральний собор, прогулянка по крутих берегах Доуро, старійшому району Піна Вентоза що знаходиться у вічному русі Рібейро, де сходять над річкою сталеві мости конструкції Ейфеля та його учня, а в річці відображаються численні вивіски будинків портвейну. дегустація вин Порто, яка вразить уяву досвідчених.
Ночівля в готелі в Порто.

День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту
День 7.

Гімарайнш - Брага

 Сніданок.
Вільний день в Порто для прогулянок і шопінгу.
Запрошуємо Вас на екскурсію Гімараенш - Брага - Бон Жезуш (8 г.) (у вартості туру).
Відвідування санктуарію Бон Жезуш з величними сходами, виходячи по яких очищаєшся від усіх гріхів. На гору також веде унікальний гідрофунікулер, побудований Ріггенгеймом в XIX столітті який став прообразом всіх лісабонських підйомників. Брага - перший єпископат Португалії, надзвичайно красиве місто, багато прикрашене гранітною скульптурою бароко, з численними церквами та фонтанами. Гімараенш - перша столиця, де, як вважають, народилася португальська нація, а також перший король Афонсу Енрікеш. Відвідування стародавнього замку і середньовічного Палацу Герцогів Браганса з цікавими інтер'єрами в середньовічному стилі, легендарними величезними шпалерами «Пастрани» і колекцією лицарської зброї. Ніч у Порто.
Ночівля в готелі в Порто.

День 8.

Коїмбра - Томар

 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в сторону Лісабона.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по м. Куімбра - Томар (8 г.) (у вартості туру).
Відвідуванням Університету, який розташувався прямо в королівському палаці колишньої столиці, на місці стародавньої мавританської фортеці, оточений кварталом Алмедіна. Бібліотека Жуаніна в стилі бароко, капела Св.Михайла Архангела, і старовинні зали XVII ст. з портретами всіх королів, де і сьогодні проходять незвичайні академічні церемонії. Панорама Мондего з дворика ренесансного Єпископського палацу. Самий ставний романський собор Португалії Се Велья. Кебра Кошташ, ворота Алмедіна і Феррейро Борджа - старе місто. Відвідування культурного центру Фаду, знайомство зі старовинним португальським романсом у виконанні учасників університетскского ансабля. Церква Св. Хреста, де покоїться прах перших королів Португалії. Переїзд в місто Томар. Відвідування овіяного таємницями Монастиря Ордена Христа, шедевра мануеліно, і фортеці Тамплієрів XII століття, які є світовим надбанням.
Ночівля в готелі в Лісабоні.

День 9.

Лісабон

 Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день для прогулянок і шопінгу.
Трансфер в аеропорт Лісабона.
Виліт в Україну.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі обраної категорії на базі сніданків
• 7 екскурсій згідно програми туру
• трансфери згідно програми туру (08:00 - 20:00)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 €
• індивідуальна страховка
• авіапереліт від 280 €
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• аудіогіди - 10 €/ос. на тур або 2 €/ос. в добу
• трансфер в нічний час
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

УВАГА!
* Підселення по програмі не передбачено
Дні проведення екскурсій можуть бути змінені без попередження.
Екскурсії надаються в повному обсязі згідно з програмою туру.
Розклад екскурсій: з 08:30 до 18:30
«Акорд - Тур» не несе відповідальності за польотні дані для трансферів, які не відповідають розкладу екскурсій в програмі придбаного туру.

Екскурсії в Лісабоні
День
Час
Назва
Ціна, євро
Понеділок
07:30
Оглядова екскурсія в Порто (10,5 год)
у вартості
Вівторок
09:00
Гімараенш – Брага – Бон Жезуш (8 год)
у вартості
Середа
07:30
Томар - Куімбра (10 год)
у вартості
Четвер
09:00
Сінтра (2 замки) - Мис Кабо Да Рока - Лісабонська Рів'єра (8 год)
у вартості
П'ятниця
07:30
Алмада - Азейтау – Евора – статуя Христа – 2 моста (8 год)
у вартості
Субота
07:30
Оглядова автобусна екскурсія по Лісабону (3,5 год)
у вартості
Неділя
07:30
Обідуш - Алкобаса - Баталья – Фатіма (8 год)
у вартості

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: