Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Мені острів омріяний за туманами білими
У завісі хмарин на хвилину примариться ...
Там бажання, там мрії мої будуть сміливими
Наша зустріч здійсниться, а задумане – справдиться!,

Острів червоного сонця – Сицилія!
Палермо,Таорміна + Іонічне та Амальфітанське узбережжя!

Днів: 11
Львів - Краків - Зальцбург - Зальцкаммергут - Сієна - Вольтерра - Сан-Джіміньяно - Неаполь - Помпеї - о. Сицилія -
(Палермо - Монреале - Чефалу - Катанія - Сіракузи - вулкан Етна - Таорміна - Мессіна) -
Салерно - Сорренто - Амальфі - Рим - Венеція - Трієст - Падуя - Львів
Італія
Угорщина
Назад

Квітень '19

СПО 12 08:30 МП 24 08:30

Травень '19

СПО 12 08:30 СПО 24 08:30

Червень '19

  6 09:30   21 08:30

Липень '19

  13 08:30   26 09:30

Серпень '19

  3 09:30   15 09:30   23 09:30

Вересень '19

  8 08:30   21 08:30

Жовтень '19

  4 09:30
Вперед
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята

3 ночі на узбережжі Іонічного моря  Сицилії

6 екскурсій у вартості програми!!!

День 1.

КраківЛьвів

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А».
Пивными дорогами Праги
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі. При наявності вільного часу пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:

Магічний Краків

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!».
Переїзд в готель. Ночівля.
День 1 - Краків – Львів
День 1 - Краків – Львів
День 1 - Краків – Львів
День 1 - Краків – Львів
День 2.

ЗальцбургЗальцкаммергут

Сніданок.

Зальцбург з насолодою

(входить у вартість туру)
Сьогодні нас зустрічає музична Австрія, краса, чарівність, велич якої разом з гостинним народом створює прекрасну атмосферу для душі. Гармонія між чарівним ландшафтом і вишуканою архітектурою робить Зальцбург одним із найпрекрасніших міст світу. Родина Моцарта, фестивалів і бароко зі своїми вузькими кривими вуличками, середньовічними внутрішніми двориками і чудовими фонтанами, безсумнівно, залишить яскраве і незабутнє враження. 
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Край Зальцкаммергут

(Дорослий: 60€ / Діти: 48€)
Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійською природою, зазирнути  в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфганзеє. Зупинка на фотопаузу

Августинська пивоварня

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Провести час в Августинській пивоварні, заснованій монахами-августинцями ще 1621 р і відчути себе мешканцем Зальцбургу, відпочиваючим після трудового дня.
Нічний переїзд.
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут
День 3.

СієнаВольтерраСан-Джиміньяно

Ласкаво просимо до Італії. Тут кожен куточок - це вже достоїнство: будь-то спадщина стародавніх римлян, велична спадщина епохи Ренесансу або мальовничі місця, подаровані самою природою...
Екскурсія

Перлина в короні Тоскани

(входить у вартість туру)
Пересування по Сієні - на громадському транспорті.
Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, Сієна вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. У середні століття тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну сліпучим містом. Це невелике місто не схоже ні на будь-яке інше в Італії. Оточене стіною з кількома воротами, з середньовічних часів воно зберегло свій первісний образ суворої недоступності ...
Для бажаючих пропонуємо відвідати:

Подорож в минуле

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Місто Вольтерра, немов загубилось серед мальовничих тосканських пагорбів, далеко від туристичних маршрутів, колись було одним з головних Етруських міст-держав. Тут чудово поєднуються пам’ятники архітектури різних історичних епох – від етруських часів і періоду античного Риму до Відродження. Ми відвідаємо майстерню ремісника, який за пару хвилин перетворить шматочок алебастру в дуже симпатичний сувенір. Пройдемось по слідам вампіра Едварда і дівчини Белли, адже саме тут розвивається сюжет роману американської письменниці Стефані Майєр «Молодий міясць» з кінофільму «Сутінки». Потім ми поїдемо на сироварню, де нам покажуть як виробляються знамениті тосканські овечі сири. Добродушна італійська господиня запропонує продегустувати сири власного виробництва (дод. оплата).

Хмарочоси середньовіччя

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
У самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан-Джіміньяно. Місто чудово зберегло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам’яних веж – «хмарочосів середньовіччя». Всіма своїми вежами Сан-Джіміньяно несамовито тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке виготовляється із старого тосканського сорту винограду, що вирощується в околицях міста.
Переїзд в готель. Ночівля.
День 3 - Сієна – Вольтерра – Сан-Джиміньяно
День 3 - Сієна – Вольтерра – Сан-Джиміньяно
День 3 - Сієна – Вольтерра – Сан-Джиміньяно
День 3 - Сієна – Вольтерра – Сан-Джиміньяно
День 4.

НеапольПомпеї

Сніданок.

Екскурсія в Неаполь

(входить у вартість туру)
Найсуперечливіше місто Італії – Неаполь. Це місто поєднує в собі благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і традиційний дух країни. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух колишньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. В нього або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню...
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Помпеї - музей під відкритим небом

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Античне місто, що загинуло під вулканічною лавою і попелом руйнівних вивержень вулкану Везувій. Всі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть фігури людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно переховував їх і зберіг до наших днів. Зараз місто повністю розкопане. У багатьох будинках збереглися настінні мозаїки, розписи, в деяких - навіть портрети господарів, словом все, що дає уявлення про життя того часу...
Повернення в Неаполь. 18:00 - посадка на пором. 20:00 - відправлення на Сицилію.
День 4 - Неаполь – Помпеї
День 4 - Неаполь – Помпеї
День 4 - Неаполь – Помпеї
День 4 - Неаполь – Помпеї
День 5.

Монреаліострів СициліяПалермоЧефалувідпочинок на узбережжі Іонічного моря

06:30 - прибуття в Палермо. Вільний час для сніданку.
Екскурсія

Золоте віяло

(входить у вартість туру)
Ласкаво просимо у світ лазурного моря і вулкана, що димить, світ апельсинових гаїв і пустельних степів, світ умиротвореного спокою грецьких храмів і гомону ринкових площ, у світ протилежностей, сплетених в одну велику казку, яка зветься Сицилія. Нас зустрічає "Золоте віяло" - столиця Палермо. Своїми мальовничими обрисами місто нагадує величезне розгорнуте віяло, над яким височіють суворі й величні горби, які сходинками спускаються до зелених садів «Конка д'Ор». Цитрусові дерева, розкидані по острову, немов розсип конфетті, надають долині золотистий відтінок. Здавна "Золота раковина" - як називали Палермо - славилася своїми прекрасними палацами і соборами. Головний собор, Дуомо, що підноситься над площею, вражає своєю пишністю.
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Відвідування містечка Монреале

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Для бажаючих рекомендуємо відвідування містечка Монреале. Він розташований на висоті 310 метрів над рівнем моря на горі Капуто. З Монреалі відкривається прекрасний вид на «Золоту долину». Цей мальовничий містечко виросло в норманську епоху з бенедиктинського монастиря і стало улюбленою резиденцією норманських королів, які часто приїжджали сюди полювати. Сьогодні Монреаль знаменитий завдяки своєму Кафедральному собору XII століття, монастирю і середньовічному вигляду міських вуличок, на яких іноді можна зустріти і будівлі в стилі бароко.

Справжня Сицилія

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Запрошуємо відвідати середньовічне місто Чефалу. Саме тут можна поринути в неквапливе життя сицилійців і проникнутися теплом сонячної Сицилії. Це приморське місто, головною визначною пам'яткою якого є відомий Норманський Кафедральний собор, дуже гармонійне, не дивлячись на те, що в ньому збереглися будівлі різних періодів. Побудована безпосередньо біля моря маленька «перлина» Сицилії - Чефалу, з її дрібнозернистим піщаним пляжем, її бірюзовою водою, її середземноморської, майже арабської атмосферою і її імпозантними скелями є одним з найпривабливіших курортів Сицилії.
Поселення в готель на узбережжі Іонічного моря. Ночівля.
День 5 - Монреалі – острів Сицилія – Палермо – Чефалу – відпочинок на узбережжі Іонічного моря
День 5 - Монреалі – острів Сицилія – Палермо – Чефалу – відпочинок на узбережжі Іонічного моря
День 5 - Монреалі – острів Сицилія – Палермо – Чефалу – відпочинок на узбережжі Іонічного моря
День 5 - Монреалі – острів Сицилія – Палермо – Чефалу – відпочинок на узбережжі Іонічного моря
День 6.

КатаніяСіракузивідпочинок на узбережжі Іонічного моряострів Сицилія

Сніданок.
Відпочинок на морі.
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Сицилійські красуні - Катанія і Сіракузи

(Дорослий: 60€ / Діти: 48€)
Нас запрошує місто вулкана - Катанія. Не дарма символом міста є слон - сильна працьовита тварина. За століття Катанія пристосувалася жити поряд з небезпечною сусідкою. Так що тихе нуртування в надрах Етни навіть додає розкішним пам'яткам Катанії - Домський собор, Фонтану Слона, Собору Св. Агати - якусь особливу символічність. Під час прогулянки по її вулицях виникає бажання увібрати в себе без залишку це місто, яке добровільно погодилося на союз з небезпечною стихією. Адже завжди є ризик не застати в наступний раз його красот. Після недовгого переїзду нас чекають Сіракузи. Давньогрецьке місто на березі тихої бухти є головним пам'ятником античності Сицилії, він занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Родина Архімеда і єдине місце в Європі, де росте очерет, з якого досі роблять папірус. Нас чекають великий Археологічний парк (вх. квиток опл. додатково) з грецьким амфітеатром і печера, що підслуховує «Вухо Діонісія», сучасна церква Плачучої Мадонни, побудована в незвичайній для храму формі цитрусової соковижималки, а також чудові пейзажі, утворені мальовничою гаванню, обмеженої з одного боку півостровом Маддалена, а з іншого - острівцем Ортігія. 
Повернення в готель. Ночівля.
День 6 - Катанія – Сіракузи – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – острів Сицилія
День 6 - Катанія – Сіракузи – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – острів Сицилія
День 6 - Катанія – Сіракузи – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – острів Сицилія
День 6 - Катанія – Сіракузи – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – острів Сицилія
День 7.

Мессінаострів Сициліявідпочинок на узбережжі Іонічного моряЕтнаТаорміна

Сніданок.
Відпочинок на морі.
Для бажаючих пропонуємо відвідати:

Подих вулкана Етна

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Етна - найвищий і найзнаменитіший вулкан Європи, в жерлі якого, за віруванням стародавніх греків, була коваля бога Гефеста. Він вабить своєю білосніжною вершиною і вогнедишними кратерами. Територія, яка оточує вулкан, утворює «Парк Етни» - один з найбільш великих заповідників Італії. Панорама, що відкривається з вулкана, фантастично гарна, а чорні, червоні, коричневі кольори лави залишають яскраві враження на все життя.

Портове сицилійське містечко Мессіна

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Дорожній рух тут не затихає ні вдень, ні вночі. Правда, «дороги» прокладені по морю: Мессинська протока відокремлює Сицилію від кінчика «носа» італійського чобота, і навігація тут вирує цілодобово. Втім, в околицях Мессіни вирує не лише навігація, а й самі неспокійні води протоки - недарма давні греки вірили, що саме тут дислокуються міфічні Сцилла і Харібда. З цієї ж причини відпочиваючим в Мессіні суворо заборонено запливати далеко в море - але вони не засмучуються, а знай собі прогулюються, роздивляючись пам'ятки, насолоджуються смачними каннолі і відпочивають в прохолодній тіні фонтанів Нептуна і Оріона в міському центрі.
Ввечері на нас чекає:
Екскурсія

Богемна Сицилія

(входить у вартість туру)
Ефектно розташований на терасі гори Тауро з дивовижними видами, Таорміна - богемний курорт і перлина Іонічного моря. Знамените місто з легендарним минулим відоме своїми мальовничими заходами сонця, елітними готелями і кінофестивалем. Символом міста є давньогрецький амфітеатр, звідки відкриваються чудові види на грізну Етну, блакитні води затоки і не настільки далеку Калабрію ... 
Повернення в готель. Ночівля.
День 7 - Мессіна – острів Сицилія – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – Етна – Таорміна
День 7 - Мессіна – острів Сицилія – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – Етна – Таорміна
День 7 - Мессіна – острів Сицилія – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – Етна – Таорміна
День 7 - Мессіна – острів Сицилія – відпочинок на узбережжі Іонічного моря – Етна – Таорміна
День 8.

АмальфіСалерноСорренто

Сніданок. Переїзд на материкову частину Італії в регіон Кампанія. Сьогодні наш шлях лежить уздовж Амальфітанського узбережжя - одного з найкрасивіших в Європі. Це п'ятдесят кілометрів обривистих скель і моря, що об них б'ється, безліч різнокольорових міст, що карабкаються в гору, і сотні мальовничих терас, покритих лимонними деревами. Амальфі дуже люблять самі італійці. І їх можна зрозуміти ... Запрошуємо зануритись в чарівну атмосферу і художню красу міста Салерно. Невелике, але дуже загадкове Салерно відкриє для нас завісі своїх таємниць, тут ми пройдемося по вузьких вуличках і познайомимося з найбільш цікавою археологічною зоною, де збереглися пам'ятки архітектури. Вільний час в Салерно. Для бажаючих:

Чарівність Сорренто

(Дорослий: 23€ / Діти: 13€)
Невелике курортне місто Сорренто примостилося на крутих скелях з вулканічного туфу, що обриваються в Неаполітанську затоку. Ще з часів Римської імперії, це місто було відоме як престижне місце відпочинку, тут розташовувалися вілли благородних патриціїв. За легендою саме біля берегів Сорренто підступні сирени своїми прекрасними голосами намагалися збити з шляху Одіссея і його корабель. Чарівність Сорренто - в умиротвореній атмосфері, яку створює природна краса цих місць, в дивовижних пейзажах, блакитному морі, п'янкому ароматі цитрусових садів.

Король узбережжя - Амальфі

(Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
Амальфі - найбільше та найчарівніше містечко Амальфітанского узбережжя. Це містечко з дюжиною першокласних готелів, унікальним кафедральним собором з візантійськими мозаїками, романськими колонами і сарацинським куполом. Вважається, що в цьому соборі зберігаються мощі святого Андрія Первозванного. Місто розташоване на схилах скель, будинки з'єднуються один з одним висіченими в камені східцями. Через таке специфічне розташування в місті немає головної вулиці, якщо не брати до уваги набережну: будинки з'єднуються мережею вузьких вуличок в скелях. Дахи-тераси засаджені лимонними деревами, тому зверху Амальфі виглядає як суцільний парк. До речі, саме в Амальфі виробляють знаменитий лікер лімончелло, який в якості сувеніра намагаються придбати туристи з багатьох країн.
Переїзд на нічліг. Поселення в готель. Ночівля.
День 8 - Амальфі – Салерно – Сорренто
День 8 - Амальфі – Салерно – Сорренто
День 8 - Амальфі – Салерно – Сорренто
День 8 - Амальфі – Салерно – Сорренто
День 9.

ВатиканРимКолізей Римрайон Трастевере

Сніданок. Пересування по Риму - на громадському транспорті.
Екскурсія

Оглядова екскурсія Рим пам'ятає багато

(входить у вартість туру)
Важко знайти на землі людину, у якої при звучанні цього слова перед очима не появляються барвисті образи мощених вулиць, просочених древньою історією, величного Колізею, безлічі старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля...

Держава Ватикан Дотик до вічності

(Дорослий: 36€ / Діти: 36€ + вх. квиток)
Священний світ мистецтва та релігії... Наш шлях лежить в найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу

Стародавній Рим - Колізей

(Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Протягом багатьох століть символом величчі та могутності Риму був Колізей. Це місце не мало собі рівних за напруженням пристрастей, що кипіли тут: до смертельних боїв гладіаторів, що проходили на арені Колізею, були прикуті очі десятків тисяч глядачів. Сьогодні Колізей є признаною перлиною архітектури та інженерної думки, доказом та живим світком блиску Римської імперії.

Богемний Трастевере

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Старовинний квартал в Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті в зовсім інших пропорціях. Вузенькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких часто можна зустріти художників з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій…

Пробуємо Італію на смак

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Італійська кухня визнана не тільки однією з кращих в світі, але і одною із самих модних на даний момент. І це не дивно!!! Запрошуємо Вас на вечерю в італійський ресторанчик, де кулінарні традиції переплітаються з історією. Душевна атмосфера і смачна вечеря, п’янкий смак вина і неперевершена італійська музика залишаться у Вашому серці назавжди!!!

Екскурсія по вечірньому Риму

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Атмосфера вечірнього Риму дивує і водночас заворожує, він не завмирає і не перетворюється в напівпустинне місто! Навпаки! Його вулиці і площі наповнюються туристами і любителями дозвільного життя (пересування громадським транспортом).  Поспішайте спіймати свято нічного Риму! 
Ночівля.
День 9 - Ватикан – Рим – Колізей Рим – район Трастевере
День 9 - Ватикан – Рим – Колізей Рим – район Трастевере
День 9 - Ватикан – Рим – Колізей Рим – район Трастевере
День 9 - Ватикан – Рим – Колізей Рим – район Трастевере
День 10.

ВенеціяВенеціанська РівєраТрієстПадуя

Сніданок (ланчбокс). Раннє виселення з готелю. Переїзд на Адріатичне узбережжя. Широкі піщані пляжі, тепле спокійне і неглибоке море, цілюще хвойне повітря Венеціанської Рив'єри подарують Вам найкращий відпочинок, а прибережні ресторанчики завжди запропонують насолодитися дивно ніжними стравами з риби і морепродуктів.
Відпочинок на морі.
Для бажаючих пропонуємо відвідати:

Заручена з морем - Венеція

(Дорослий: 43€ / Діти: 38€)
Всіх бажаючих запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби ....
У вільний час є можливість: дізнатися «Таємниці венеціанських каналів» (23€/18€) - покататись на гондолах; відвідати знаменитий «Палац Дожів» (21€+вх.квиток); прогулятися на водному таксі по Гранд Каналу «Вся краса Венеції» (36€/30€).

Несподіваний Трієст

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Зазвичай європейські портові міста - це завжди метушня, галас, вузькі вулиці і натовпи жебраків, однак Трієст - абсолютне виключення з правил і поєднує в собі риси трьох абсолютно різних культур. Понад шість століть Трієст перебував під владою Австрії, величезний вплив на нього здійснила сусідня Словенія, і всі ці неповторні риси нерозривно сплелися з культурою витонченої Італії. Цей прикордонний світ збиває з пантелику і дарує цілу гаму суперечливих, але захоплених відчуттів.

Падуя - місто трьох "без"

(Дорослий: 33€ / Діти: 28€)
Місто, засноване троянцями, можна сміливо вважати благословенним, у якого цілих 4 святих покровителі. Це дивовижне місто, де все дихає історією і культурою. Падуя - місто святого, шанованого у всьому світі Святого Антонія, і місто, де розташований один з найдавніших європейських університетів - Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Тут ми відкриємо для себе нову Італію ... особливу і таємничу, наповнену красою і загадками ...
Нічний переїзд в Україну.
День 10 - Венеція – Венеціанська Рівєра – Трієст – Падуя
День 10 - Венеція – Венеціанська Рівєра – Трієст – Падуя
День 10 - Венеція – Венеціанська Рівєра – Трієст – Падуя
День 10 - Венеція – Венеціанська Рівєра – Трієст – Падуя
День 11.

Львів

Переїзд в Будапешт.

Купальні графа Сечені

(вх. квиток)
Запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені - заряд бадьорості і енергії на цілий день!

Егер - угорський гуляш і дегустація

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
При наявності часу переїзд в Егер - на батьківщину вогняних червоних вин. Всіх бажаючих запрошуємо на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини (18 €). Без сумніву таке закінчення подорожі Вам сподобається ...
Час прибуття до Львова орієнтовно 00:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково)
• в разі, коли вік туриста до 6 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• шість екскурсій (згідно програми туру)
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• city tax (міський податок) в Італії від 1.5€ до 6€ з людини за ніч
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Консульський збір + Візовий Центр = 35€ + 25€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
• Доплата за спальне місце на поромі в каютах вищого класу
• Обов'язково!!! Доплата за спальне місце на поромі в каютах по маршруту Неаполь - Палермо:
• без вікна 55€/чол
• з вікном 65€/чол
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: