Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Море — воно краще ніж будь які ліки...

Шикарні вихідні…

Днів: 5
Одеса – Ізмаїл – Золоті Піски (2 ноч. на морі) – Бухарест – Ізмаїл – Одеса
Болгарія
Румунія
Назад

Липень '19

  10 14:30   20 16:00   28 17:30

Серпень '19

  10 14:30   18 14:30   22 14:30   27 17:30

Вересень '19

  8 17:30   11 14:30   21 15:30

Жовтень '19

  16 14:30
Вперед

!!! У вартості туру екскурсії по Бухаресту і Варні !!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл

 Виїзд з Одеси (можлива посадка в Ізмаїлі).
Нічний переїзд територією Румунії.

День 2.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски

 Продовжуємо подорож в чудову країну пісчаних пляжів, ласкавого моря та незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і дітей..
Ви готові? Нас гостинно запрошує Болгарія! Переїзд в Золоті Піски (район Чайка). Поселення в готель (після 14:00, ориєнтовне прибуття на курорт 10:00, речі можна залишити в камері зберігання готелю). Відпочинок на морі. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:
«Морські пригоди» (60€/38€) . З готелю ми поїдемо на джипах через хвойний ліс. Де у нас буде можливість випробувати свої сили в конкурсі на кращого стрільця з рушниці. Далі ми проїдемо по мальовничій місцевості до порту. Піднімаємо вітрила, нас чекає морська прогулянка !!! Вечір закінчується вечерею з необмеженою кількістю спиртних напоїв і чудовою музикою. Повернення в готель. Нічліг в готелі.

День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски
День 3.

Балчик - Варна - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски

 Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії - Варна». Літня столиця Болгарії Варна - чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність ... Пам'ятки епохи Римської і Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжу ...Вільний час. У вільний час всі бажаючі можуть відвідати один з найбільших торгових центрів Болгарії Grand Mall або приділити час для побачення з морем, хтось піде ніжитися на пляжі, хтось захоче зробити ще кілька фотографій на прекрасному узбережжі моря… Також у вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії:
Заповідник «Вбиті Камні» (18€/16€+вх. квиток). Сьогодні нас чекає знайомство з цим природним феноменом. Кам'яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої чарівності. Дуже цікава група каменів, які виглядають як скам'янілі тварини або завмерлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві кожному з відвідувачів цього магічного місця.
«Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» (26€/18€+вх. квиток). Балчик - це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Під час екскурсії по Ботанічному саду нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час.
Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа. У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах ... Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце ...
Для всіх бажаючих вечірня програма:
«Болгарське селище» (38€/33€). Знайомство з гостинністю болгар обов'язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро ... А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх ...Повернення в готель. Нічліг в готель.

День 3 - Балчик - Варна - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 3 - Балчик - Варна - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 3 - Балчик - Варна - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски День 3 - Балчик - Варна - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Золоті піски
День 4.

Золоті піски - Бухарест

 Сніданок. У цей ранок ми зможемо приділити трішки свого часу для ще одного побачення з морем і прощання з ним... Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній і кинути монетку в море ... Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі !!! Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест. Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Всім охочим пропонуємо відвідати на вибір такі екскурсії:
Палац Парламенту (16€/13€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколи Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (13€/10€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати.
Найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.
Нічний переїзд територією Румунії.

День 4 - Золоті піски - Бухарест День 4 - Золоті піски - Бухарест День 4 - Золоті піски - Бухарест  День 5.

Ізмаїл - Одеса

 Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл о 07:00, в Одесу о 10:00.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
•  Проживання в Золотих Пісках (р-н Чайка) в готелі на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Екскурсійна програма

Додатково оплачується:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 курортний збір Болгарії - 6 € (дорослі), 3 € (дитина до 12 років).
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
ВАЖЛИВО! Мінімальна розміщення туристів в одному стандартному двомісному номері готелях: 2-ві людини;
Знижка для дітей (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• У готелі (Золоті Піски р-н Чайка), є можливість додатково замовити вечері: 6 € в день для дорослого і 3 € в день для дитини (бронювання та оплата можлива тільки на місці, в готелі);
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
Місця посадки і висадки туристів за маршрутом:
Одеса- головний з. д вокзал (пл.. Привокзальна,2)
Ізмаїл – супермаркет «Таврія В» (пр. Суворова,181)
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: