+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

"Море кличе, хвиля співає, а ми відриваємося!"

В активному пошуку або подорож з настроєм… 
Дубровник + Будва

Днів: 11
Курорт: Будва
Курорт: Дубровнік
Курорт: Охрид
Львів–Мукачеве–Ботар–Сaту Маре (1 ніч)–Белград (1 ніч)–Сараєво–Мостар (1 ніч)–Меджугорє–Дубровнік (1 ніч)–Котор–Будва (2 ночі)–Круя–Тірана–Охрид (1 ніч)– Скоп’є (1 ніч)–Софія (1 ніч)–Велико-Тирново–Бухарест–Фокшани (1 ніч)–Чернівці–Тернопіль–Львів
Албанія
Болгарія
Боснія і Герцеговина
Македонія
Румунія
Сербія
Хорватія
Чорногорія

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Белграду, Сараєво, Тірані, Скоп’є, Софії і Бухаресту!!!

Є можливість відвідати: священне Меджугорє в Боснії і Герцоговині, Дубровнік в Хорватії, Скадарське озеро в Чорногорії, місто Круя в Албанії, каньйон Матка в Македонії, Велико-Тирново в Болгарії та інші цікаві місця.

День 1.

Львів - Стрий - Мукачево - Сату-Маре

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 
Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур).
 Перетин кордону. Переїзд в Румунію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі. 

День 2.

Белград

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомимося – Белград. Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера єднання Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Поселення в готель. Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Обід в традиційному сербському ресторані (21€/18). В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... чудового настрою...
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград  
День 3.

Сараєво - Мостар

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сараєво. В долині річки Босна і біля підніжжя Динарських Альп, заховалася одна з найбільш незвіданих столиць європейського континенту - Сараєво. Нас чекає безліч яскравих емоцій і задоволення від відвідин міста, в якому гармонійно переплелися культура, релігії і традиції Сходу і Заходу. Для багатьох мандрівників Сараєво стане відкриттям... Обов'язково варто відвідати Старе місто з цілою мережею вулиць і провулків, закутків і площ в східному стилі. Головне правило відвідування Старого міста - не проходьте повз маленькі провулки. За звичайним непоказним поворотом може виявитися тісна площа зі своїм життям. Площа-ресторан, площа-ринок, площа-музей і навіть площа-бібліотека. Вільний час. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.

День 3 - Сараєво - Мостар Всім охочим пропонуємо відвідати нічну екскурсію по Мостару (13€/10€).Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати з Старого мосту, що був побудований в XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки великим, що міст постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Сараєво - Мостар День 3 - Сараєво - Мостар День 3 - Сараєво - Мостар  
День 4.

Мостар - Меджугорє - Благай - Кравіца - Дубровник

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати:
Меджугор’є (38€/31€) - священне місце, яке збирає безліч людей з глибокою вірою і бажанням знайти мир у своїй душі і серці... Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей з'явилася Свята Діва Марія, на наступний день четверо людей також бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань в цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей прийняли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям.
Благай і Кравіца (38€/31€). На нас чекає знайомство з одними із найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговині. Спочатку на нашому шляху буде маленьке містечко Благай, головною пам'яткою якого є текія для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, наповнений гармонією, і, в той же час, - затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, водоспади розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Повернення в Мостар.
Всіх бажаючих запрошуємо на смачний обід в кращих боснійських традиціях (16/13€).
Переїзд в Дубровник. Поселення в готелі. Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії.
Ввечері всіх охочих чекає екскурсія по Дубровнику (21€/18€), одному з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Мостар - Меджугорє - Благай - Кравіца - Дубровник День 4 - Мостар - Меджугорє - Благай - Кравіца - Дубровник День 4 - Мостар - Меджугорє - Благай - Кравіца - Дубровник День 4 - Мостар - Меджугорє - Благай - Кравіца - Дубровник
День 5.

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Будва

 Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).
Всім охочим пропонуємо розважитися під час Морської прогулянки на острів Лопуд (46€/36€). Нас чекає чудова можливість побувати у відкритому морі, відвідати куточок особливого світу - затишного, спокійного і неквапливого. Острів був заснований древніми греками в XI столітті, і до сьогодні зберіг руїни замків, церков і кріпосних стін, про які з особливою любов'ю нам розповість місцевий екскурсовод. У вільний час на острові всі бажаючі зможуть скупатися в кришталево чистій морській воді, відвідати Ботанічний сад, діючі монастирі. Виїзд з Дубровніка о 18:00. Переїзд до Боко-Которської затоки, поромна переправа, переїзд в Будву.
Будва - один з найбільш популярних курортів в Чорногорії. Старе місто - стародавнє і затишне, оперезане фортечною стіною, з маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і тягнеться легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто жадає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Будва День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Будва День 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Дубровник - Будва  
День 6.

Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будва - Скадарське озеро - Котор

 Сніданок. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Найбільше озеро Балканського півострова – Скадарське (43€/38€). Озеро має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією, воно відоме своєю чарівною красою, багатою флорою і фауною (єдине місце в Європі, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Крім самого озера і понад 40 островів, що належать до території Національного парку, до озера примикає безліч рибальських поселень. Саме в таких невеликих селищах на березі Скадарського озера можна відчути справжній дух Чорногорії, познайомитися з традиціями чорногорського народу і пізнати справжню чорногорську гостинність.
Екскурсія однією із найкрасивіших заток в світі – Боко-Которською (43€/36€). Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двотисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто чудовий краєвид на місто.
Повернення в Будву. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будва - Скадарське озеро - Котор День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будва - Скадарське озеро - Котор День 6 - Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будва - Скадарське озеро - Котор  
День 7.

тирана - Круя - Охрід

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Тірану. В долині поміж гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османським правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто... Вільний час. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати Середньовічне місто Круя (13€/10€+вх. квиток). На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з ім'ям національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Повернення в Тірану. Переїзд в Охрид. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 7 - тирана - Круя - Охрід День 7 - тирана - Круя - Охрід День 7 - тирана - Круя - Охрід  
День 8.

Охрід - Скоп'є

 Сніданок. Відпочинок на узбережжі Охридського озера.

День 8 - Охрід - Скоп'є Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію одним з найкрасивіших балканських містечок – Охридом (21€/16€) з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», так як на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Виїзд з міста Охрид о 15:00. Переїзд в Скоп'є.
Нас очікує незабутня вечірня екскурсія столицею Македонії - містом Скоп’є, яке серед, тисячі вогнів, виглядає ще більш загадково і привабливо. У місті панує приємна та дружня атмосфера, тут неймовірним чином поєднуються різні культури і релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, древній Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 8 - Охрід - Скоп'є День 8 - Охрід - Скоп'є День 8 - Охрід - Скоп'є День 8 - Охрід - Скоп'є
День 9.

Скоп'є - Софія

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Всіх охочих запрошуємо відвідати каньйон Матка (38€/30€). Цей мальовничий каньйон був створений річкою Тріска, що проклала свій шлях через гірський масив. У 1938 році річку Тріску перегородили дамбою, завдяки чому утворилося напрочуд гарне озеро з водою бірюзового кольору. Поруч з озером можна побачити церкву святого Андрія, побудовану в XIV столітті. У каньйоні знаходиться десять печер, довжина яких становить від 20 до 200 метрів. Найвідомішою з них є печера Врело, її ми і відвідаємо на катері. Загальна довжина печери становить 176 метрів, в ній можна побачити два зали. Також в ній знаходиться величезний сталагміт заввишки близько трьох метрів і два озера, глибина одного з них, імовірно, може досягати 500 метрів. Повернення в Скоп'є. Переїзд в Софію.
Вечірня екскурсія столицею Болгарії – Софією. Нас запрошує одна з наймолодших столиць Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності.
Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 9 - Скоп'є - Софія День 9 - Скоп'є - Софія День 9 - Скоп'є - Софія День 9 - Скоп'є - Софія
День 10.

Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново.

День 10 - Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани Всіх охочих запрошуємо на пішохідну екскурсію по Велико-Тирново (16€/13€). Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Світло-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий строк було побудований заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'яток історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток оплачується. додатково).

Переїзд в Бухарест. Вечірня екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 10 - Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани День 10 - Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани День 10 - Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани День 10 - Софія - Велико-Тирново - Бухарест - Фокшани
День 11.

Фокшани - Чернівці - Тернопіль - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовний час прибуття (залежить від часу перетину кордону) в Чернівці - 18:00, в Тернопіль - 22:00, у Львів - 23:50. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського зал. вокзалу орієнтовно о 00:50 (наступного дня).
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• шість екскурсій згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• Знижка для дітей (дивимось таблицю з цінами) діє при умові, що два спальних місця оплачуються по тарифу для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка 2, Львів – Рясне-Руське);
Мукачево – заправка OKKO (вул. Лавківська, 1-в, об’їзна дорога міста);
Чернівці – головний з/д вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом в вокзал);
Тернопіль - головний з/д вокзал (пл. Привокзальна, 1, площа перед входом в вокзал).
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобусу;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: