Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Рай моря та озер

"Затишний "куточок морського раю" - це саме та відпустка, про яку мрієш після напруженої праці . "

Отзыв туриста Аккорд тур Анна (Запорожье) на тур
Поездка: 29 июля 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Уголок морского рая… Италия

Вже тиждень, як повернулась з туру, а подумки ще там в Італії, на морі. Відпочинок виявився настільки вдалим, позитивним, яскравим! Вибирала собі тур без великих міст, як Рим чи Мілан. Хотілося спокою, релаксу, природи. І все це отримала. Дійсно, тур був дуже спокійним. Кожного дня ми купалися в озерах чи в морі, були в місцях з чудовою природою. Вільного часу (а це були 1,5 - 3 години) було достатньо, щоб прогулятися невеликим курортним містечком та покупатися.

Не зіпсували відпочинку ні довгі переїзди (а такі були), ні італійські сніданки (пропорційні на кожного - булочка, круасан, два шматочки ковбаски і два шматочки сиру, масло). Готель на морі в Варацце, де ми жили 4 ночі, був за класом трохи нижче за інші в турі. Але розташований за три хвилини від пляжу, на сніданки давали ще йогурт, мюслі, фрукти. Після четвертої ночі навіть виїжджати вже не хотілося.

Кому цікаво - пляжі на морі є приватні і безкоштовні. Я відпочивала на безкоштовних. На озері Гарда також безкоштовно. Платний був на озері в Австрії.

Наша супроводжуюча - Олена Ковальчук. Дуже їй вдячна за комунікабельність, позитивність. Вона молодець! Вся інформація подавалась чітко, повторювалась кілька разів. Дуже приємно її було слухати.

Подякую й водіям - професійним, дуже ввічливим, пунктуальним!

Я б охоче поїхала б знову в цей тур!

Номинации отзыва "Рай моря та озер"

0

Другие отзывы Анна

Календарь 08.08.2021 - отзыв на тур Южное солнце Украины!
Голосов 0
Календарь 01.07.2017 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 0
Голосов 0
Календарь 09.08.2015 - отзыв на тур Карпатских гор перезвон
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах