Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Курорт Трускавець

Днів: від 1
Трускавець
Україна

Трускавець - затишний і екологічно чистий регіон, оточений мальовничими пагорбами й зеленими лісами, наповнений кришталево чистим повітрям. Для Трускавця характерний помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, що сприятливо впливає на лікування і доповнює оздоровчі програми курорту.03 до 350 тисяч курортників, яким гостинно відчинять двері більше 70-ти санаторно-курортних установ.
У курортній практиці використовуються три форми оздоровлення: медична реабілітація після оперативного втручання, курортне лікування хронічних захворювань, профілактичне оздоровлення. До послуг відпочиваючих - більше трьохсот лікувально-профілактичних процедур.
Місто вражає різноманітністю джерел мінеральних вод і покладами озокериту. Аналогом знаменитої карлововарської солі є Трускавецька сіль "Барбара", яку виварюють з високомінералізованих розчинів солі - ропи.
Мінеральна вода «Нафтуся» - гідрокарбонатна магнієво-кальцієва вода нафтового походження з мінералізацією 0,6-1,0 г / дм ³, яка має такі біологічно активні речовини: бітумами, гумус, карбонові ненасичені жирні кислоти, аміносполуки, нейтральні і кислі смоли, масла, феноли тощо Також до її складу входять такі корисні для людського організму мікроелементи як натрій, марганець, мідь, сульфати, хлориди, вільна вуглекислота, сірководень, кремнієва кислота, свинець, літій, залізо, бром, йод.
Мінеральна «Нафтуся» має нафтове походження, тому вона має легкий присмак нафти і запах сірководню. Якщо налити «Нафтусю» в горня, то вода спочатку виділяє газ, а через кілька годин на її поверхні з'являється масляна плівка.
Родовищем «Нафтусі» є гориста місцевість, яка знаходиться за центральним бюветом мінеральних вод Трускавця. Процес появи мінеральної води відбувається таким чином. Атмосферні опади і також талі води від снігопадів проникають крізь верхні шари грунту з високим вмістом органічних речовин і на глибині 50 м утворюють водоносні горизонти. Тому запаси «Нафтусі» та інших мінеральних вод у Трускавці невичерпні, так як дощ і сніг не можуть припинитися назавжди.

Показання для лікування на курорті Трускавець
Захворювання нирок і сечовивідних шляхів:
• хронічний пієлонефрит, латентні форми пієлонефритів, пієлонефрит з аномаліями розвитку нирок і сечовивідних шляхів;
• післяопераційні стани, стан після видалення каменів
• вроджені ниркові аномалії;
• сечокам'яна хвороба з одинокими і численними каменями в нирках і сечовивідних шляхах;
• хронічні простатити;
• везикуліти і цистити.
Захворювання органів травлення:
• хронічний гастрит, панкреатит, езофагіт;
• гепатит, стани після інфекційного гепатиту;
• холецистит і ангіоколіт;
• жовчокам'яна хвороба, крім форм, які потребують хірургічного втручання;
• дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура і кишечника;
• латентна форма хронічного панкреатиту без частих загострень;
• хронічний коліт і ентероколіт, крім стенозу, туберкульозних, виразкових, паразитарних форм;
Захворювання органів дихання:
• хронічний бронхіт і трахеїт;
• емфіземи легенів і бронхіальної астми;
• пневмосклероз та ін.
Захворювання органів кровообігу:
• атеросклероз;
• гіпертонія;
• ендартеріїт;
• ішемічна хвороба серця.
Захворювання шкіри:
• алергічний дерматит;
• екзема;
• псоріаз;
• лишай;
• себорея.
Захворювання хребта:
• остеохондроз;
• кифосколиоз.
Захворювання суглобів і периферичної нервової системи:
• колагеноз;
• ревматизм;
• неврит;
• плексит.
Інші захворювання:
• цукровий діабет у стані стабільної компенсації;
• імунодефіцит.

Вчені стверджують, що «Нафтуся» істотно впливає на всі процеси в організмі, починаючи з обміну на мембрані клітини і закінчуючи зміною складних функцій внутрішньоклітинних структур. Ще вода «Нафтуся» має бактерицидні властивості. Наприклад, кишкова паличка гине в ній набагато швидше, ніж у воді.
«Нафтуся» ніде не продається, і пити її потрібно тільки в Трускавці. Це пов'язано з тим, що при контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються. За оцінками різних фахівців лікувальні речовини «Нафтусі» зберігаються близько двох годин. Тому цю мінеральну воду найкраще пити тільки в бюветі.
Лікування «Нафтусею»: допомагає від багатьох недуг, але багато чого залежить від правильності лікування і в першу чергу від терміну лікування. Чим довше ви лікуєтеся цією водою - тим краще для вас і вашого організму. У Трускавці п'ють «Нафтусю» в бюветі мінеральних вод, який розділений на 2 частини: справа - холодна «Нафтуся», зліва - тепла. При захворюванні нирок призначається холодна, а при захворюванні печінки - тепла вода. Застосування «Нафтусі» зазвичай складає три рази на день по 100-250г за годину до їжі. П'ють її повільно через трубочку. Мінімальний термін лікування становить 3-4 тижні. З часом, хворі поступово відчувають полегшення. Часто цього терміну недостатньо і необхідно продовжити лікування. Можна лікуватися з перервами, наприклад, щорічно приїжджати на 3-4 тижні відпочивати в Трускавець до повного одужання. Також «Нафтусю» можна застосовувати і для попередження захворювань.
Мінеральні джерела: тускавецкое родовище має в наявності понад 25 мінеральних джерел, але найбільш відомими вважаються ці джерела:
джерело № 1 "Марія" - це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, збільшує вироблення жовчі, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, зменшує запальні процеси і спастичні прояви шлунково-кишкового тракту. Лікарські рекомендації - при захворюванні на цукровий діабет, панкреатиті, сечовивідних каналів, печінки і ін. строго за призначенням лікаря.
джерело № 2 "Софія" - це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з підвищеним вмістом мікроелементів. Вода "Нафтуся" впливає на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшенню видільної функції шлункових залоз. Рекомендації лікаря - при захворюванні шлунку, кишечника і дванадцятипалої кишки (хронічний панкреатит, хронічний коліт, хронічні гастрити, виразковій хворобі).
джерело № 3 «Броніслава» - використовують при полосканні горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.
джерело № 4 «Юзя» - це слабомінералізована вода із слабким запахом сірководню. Органічні речовини, що знаходяться в ній, підсилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки речовинам гліцеринового походження "Нафтуся" сприятливо впливає на шкіру, надає їй здоровий вигляд і еластичність. Але її слід вживати тільки за призначенням лікаря.
джерело № 7 «Фердинанд» - застосовується для лікувальних ванн з хлоридно-натрієвої або гідросульфідно-хлоридно-натрієвої ропою.
джерело «Едвард» - застосовується для лікувальних ванн з хлоридно-сульфатною ропою.
джерело «Катерина» - застосовується для лікувальних ванн із слабкою сірководневою або натрієво-магнієвої ропою.
джерело «5-РГ» - трансдуоденальне зрошення, тюбажі, промивання кишечника.
джерело № 6 «Едуард», джерело № 8 «Анна», джерело № 9 «Еммануїл».
Трускавецьким джерелам №1, №2, №3, №4 за своїм хімічним складом і лікувальними властивостями відповідають родовища мінеральних вод курортів: "Моршин" Березівські мінеральні води" (Львівська обл.), "Миргород" (Полтавська обл.), "Бердянськ" (Запорізька обл.), "Друскінінкай" (Литва), "П'ятигорська" і "Кисловодська"(Росія), "Карлові Вари" (Чехія), "Вісбаден" (Німеччина). Ці джерела мають аналогічні лікувальні властивості і схожі складом води.

Назва санаторію

Ціна путівки в грн. для 1 особи

Ціна ½ DBL на
підселення від

Ціна DBL від

Ціна SNGL від

Rixos Prikarpattya 5*

 

1056 грн.

1451 грн.

Mirotel Resort & SPA 5*

 

616 грн.

886 грн.

Chale Graal 4*

 

578 грн.

-

Royal Grand Hotel 4*

 

548 грн.

806 грн.

Royal Medical Cezar 4*

 

741 грн.

531 грн.

Royal Sun Geneva 4*

 

773 грн.

531 грн.

Spa Hotel Promenade 4*

 

806 грн.

531 грн.

Алмаз, Кристал, Рубін, Янтар

266 грн.

266 грн.

311 грн.

Весна

266 грн.

266 грн.

311 грн.

Дніпро-Бескид

353 грн.

353 грн.

386 грн.

Карпати 

 

563 грн.

623 грн.

Христина

 

386 грн.

660 грн.

Лісова Пісня 

 

403 грн.

690 грн.

Маріот медікал центр

 

181 грн.

258 грн.

Молдова

380 грн.

380 грн.

541 грн.

 
 

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: