Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Три дні відпочинку.

"Дякую компанії "MY TRAVEL" за цей тур - без нічних переїздів, сподобався."

Поездка: 17 ноября 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2018
Голосов 8 «
Все лидеры

Отзыв на тур Три счастливых дня Краков, Прага + Дрезден

Безвізовий виїзд в Шенген помітно пожвавішав проходження Польського кордону. Певні формальності

з відбитками пальців, митний огляд і ми вже рухаємося до Кракова. Пообіді ми біля Королівського замку Вавель-

щойно казковий майорів на пагорбі ліворуч від Вісли. Символ Польші її особливої історії в значені поляка.

Кафедральний храм зберігає память всіх польських монархів, поєтів, державотворців. Єпіскопом Вавельської

кафедри був Кароль Войтило-Папа Римський Іоан Павло II.

Між Вавельським пагорбом і Віслою згідно легенди металевий дракон з вогнем дихаючою головою. Королівським

шляхом рухаємося до Головної базарної площі. Торгові ряди музея Сукеніци наповнені гоміном людей в щирих прагненнях придбати щось на згадку. Облаштованість настільки захоплює середньовічністю, що ніби ти серед

дам і кавалерів XIII століття. Головна базарна площа одна з найбільших в Європі посеред якої величавий памятник своєму кумиру-Адаму Міцкевич, а навкруги безліч лавочок і крамничок сповнених ласощами та сувенірами.

Вечірній переїзд до Праги, відпочинок в готелі за три зупинки від площі Вацлава. Вранці приїжджаємо і робимо селфі, поки немає люду. В Празі я вже втретє, але в знайомому помічаєш тонкощі, а новим захоплюєшся, адже історичний центр занесено до Всесвітньої спадщини "Юнеско" і на що б ви не поглянули: чи на Староміську Ратушу, чи на Собор святого Віта, чи на Карлів міст - все це вражає, а асторономічний годинник часів Середньовіччя, магічно притягує всіх своїм дійством за участі 12 апостолів, смертя, янгола, фігур, що оособлюють людські гріхи. І щоб якось розслабитися від шалених вражень, чудове сприймається кораблик на річці Влтава: дві години екскурсійної подорожі вниз і вверх по річці в обідню пору з приємним застіллям і наповненим келихом додають почуття - гарного відпочинку.

Перепочинок в м. Оломоуці. Короткий ранковий ескурс наповнює враження різноманітності чешських місць своєрідності і охайності. Невелекий перееїзд і ми в одному з польських Воєводств - м. Величка. Основна пам'ятка якої є Соляна Шахта і парк розваг "Xtreme Park". Соляна Шахта входить до списку Юнеско, температура в ный постыйно плюсова + 16 градусів. Соляне повітря корисно для очищення легенево-бронхіальної системи. Двогодинний екскурс соляних експозицій, озера, гротів і пещер корисно не тільки для сприйняття соляного мистецтва, але й для здоров'я.

Другие отзывы Анатолий

Голосов 0
Голосов 0
Голосов 0
Голосов 0
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах